Stojme a zamyslime sa….

Moji Milovaní,

kniha-a-sny.jpg

ako tak sedím za PC, čítam jeden status za druhým….. premýšľam. Známi, priatelia aj mnoho úplne cudzích ľudí sa začalo zamýšľať nad tým, že napriek tomu, že robia všetko s láskou, napriek meditáciám, afirmáciám a prosbám sa v ich životoch nič nezmenilo. Napriek toľkej snahe sa nič nezmenilo. NUŽ KDE TO TEDA CELÉ VIAZNE??? Hmmm, hmmm, hmmm…. 

Ako tak tíško sedím, prišla mi nádherná odpoveď…. milujte, pomáhajte, riešte veci s láskou…. ale neočakávajte!!!! Správajte sa k sebe navzájom z úctou, pozerajte sa na každého človeka, ako na malé dieťa, pretože nikdy neviete, čo osobe, ktorá práve pred vami stojí pokrivilo tvár, čo jej ranilo srdce, čo spôsobilo zatrpknutosť…. Neodsudzujme, neposudzujme….. neprežili sme predsa všetko čo ostatní, každý má svoju cestu, svoju rolu, svoje topánky…… Nesúďme, bo sami budeme súdení… netrápme, bo sami budeme trápení, neklamme lebo sami budeme oklamaní…. Láska je niečo krásne, čo nám Boh vštepil do srdca….. je krehká, ľahučká ako pierko, ako vánok ako vôňa jarných kvetov…. a preto s ňou veľmi jemne zaobchádzajte. Boh vás všetkých miluje, dal Vám lásku bez toho, aby ju očakával späť. Miluje vás všetkých takých akí ste. Nedáva vám žiadne podmienky… prečo to teda robíte vy??? Prečo robíte niečo, čo vás Boh nikdy neučil??? Prečo lásku, ten krásny, čistý a krehký dar predávate??? dobre počujete predávate….. pretože ju nerozdávate vôkol seba bezpodmienečne! Práve naopak čakáte, že každú pomoc, každú láskavosť, každú minútu vášho času niekto musí nutne oceniť alebo vám to minimálne oplatiť. OMYL vážení….. pravú lásku dávame bez očakávania, pravú lásku dávame bez toho, aby sme si na niečo nárokovali.  Láska nepozná ultimátum, nepozná hranice… láska proste je a prúdi…. 

A o tomto to celé je…. neočakávajme, nesúďme, neriešme osudy iných…. len milujme. A ak chceme pomôcť, pomáhajme či už láskavým slovom, porozumením, svojím časom, pohladením, materiálne…. ale S LÁSKOU. Lebo to je jediný spôsob, ako byť šťastný…. milovať, no neočakávať a sami čoskoro uvidíte, že vás PÁN, za vašu lásku a hojnosťou odmení 🙂 

Nevzdávajte sa…. pred cieľom 🙂

Posted on 4. apríla 2013, in Anjeli. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: