Skvelá správa… od Arin.

Prenádherný koň a západ Slnka

Skvelá správa…

Konečne sa zmenili energie vo vesmíre… ešte to nie celkom ono, ale konečne k nám začína plynúť energia, ktorú ste v minulosti mohli mnohí z vás zaznamenať. Poviem to ľudsky, ten kto pracuje s anjelmi, s čakrami, s energiou ako takou vie, že práve táto energia trošku poklesla a oddialila sa. V posledných týždňoch boli skoro všetky meditácie a práca s energiami trošku ako zvyk, alebo ako naučený spôsob… A vďaka ľudskému telu to šlo. U mladších rýchlejšie, u skúsených o niečo inak. Ale zmeny cítila každá jedna bytosť tu na Zemi. Mnohí si v podvedomí vyčítali mini zlyhania, či sa snažili aktivovať vyššie úrovne energií. (čakry, špirálu DNA, merkabu… proste hoc čo, čomu sa venujú a čo im v ponuke na trhu sadlo ako spôsob zladenia sa s vlastným telom…) 

Mnohí cítili nedostatok…. akoby energie… niečo ako celkové vypnutie… Poviem to takto, na to aby mohli prísť nové, muselo odísť to staré… A to nejde zo dňa na deň… Táto výmena vibrácií, ešte bude nejaký čas trvať… U skúsených to prebehne rýchlejšie… u nových to môže trvať aj niekoľko mesiacov…týždňov. U každého tempom jeho vlastnej skladby DNA. (Schopnosti predkov, dedičné dispozície, teda dedičné získané nastavenia vnímania a citlivosti po predkoch…)

Čo to v praxi znamená? a hlavne aký to má súvis s energiami?

Nuž, je to jednoduché… Viete, že vás ezoterika a mágia učí meditovať a vciťovať sa do rôznych bohov a podobne. Používate rôzne rituáli, spôsoby a pod… no nie každému telu, DNA to sedí tak ako by malo… Presne toto sa deje. 

Energie, ktoré sem plynú a prúdia, budú o tom, že sa bude zvyšovať v prvom rade potenciál vašej DNA, teda toho, čo ste získali po predkoch. V tele. Energie naťahané z iných DNA, aj keď šlo o napájanie, meditácie, jednoducho z tela odídu, respektíve stratia na sile. Budú iné a u mnohých môžu škodiť. A toto môže ešte istý čas motať vaše energie, myslenie a pod…Ale je to na dobrej ceste, takže tak. Jednoducho zvýšte svoju pozornosť k sebe samému. Zmeny sa dejú tak či tak, len ide o to ako ste tentokrát tvrdohlavý na to svoje sugestívne, čo ste si naaktivovali do mysle v minulosti. Masky, ktoré mnohí nosili, tento krát začnú vyslovene škodiť… 

Tak dúfam, že sa mi podarilo načrtnúť energie, ktoré nás objímu a čo nás okrajovo čaká. Tejto téme sa budem postupne ešte venovať a istotne vás aj článkami upozorním, čo treba aktuálne konať a pod. 

Týmto otváram opäť svoje brány a k energiám rozvoja a vývoja. 

Želám krásny víkend a pohodu do vašich energií…

S láskou Arin Jasnovidka… 🙂

Posted on 6. apríla 2013, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: