Sananda – Tvorenie Hojnosti a Blahobytu

Sananda – Tvorenie Hojnosti a Blahobytu

Posted on Február 20, 2011 by atlara

Sananda prostredníctvom Rev. Michelle Coutant
Február 2011

Milovaní,

Akonáhle dosiahnete náhornú planinu všetkého čo si môžete priať zažívať v ríši tretej dimenzie, zistíte, že sa deje veľmi rýchlo posun do lásky, radosti, mieru, harmónie a hojnosti piatej dimenzie. Príde čas keď sa toto udeje každému z vás. Je to rôzne, v závislosti na množstve duchovnej práce, ktorú ste každý vykonali, vašej oddanosti, vašej vytrvalosti, v uvoľňovaní všetkého čo už viac neslúži vášmu najvyššiemu dobru. Zistíte, že ako pokračujete v uvoľňovaní a uvoľňovaní a uvoľňovaní, že už vo vašom poli nebude viac miesta pre negativitu. Dosiahnete náhornú planinu a nakloníte váhy ku prúdu, rovnováhe, harmónii a budete plynúť v Rieke Života v láske vášho posvätného srdca. Zistíte, že vo vašich myšlienkach nie je miesto pre nečistoty, budete sa ovládať, dosiahnete majstrovstvo svojich myšlienok a emócií a naozaj vytesníte akúkoľvek negativitu zo svojich myšlienok a emócií. Budete v majstrovstve a plnej kontrole.

Žiadame vás, aby ste získali pochopenie, že na to, aby ste mali rovnováhu, harmóniu, majstrovstvo, hojnosť, všetko čo si prajete pre vaše najvyššie dobro, musíte začať na vnútornej rovine. Musíte tým najprv Byť. Musíte to myslieť vo svojich myšlienkach, musíte to vidieť svojim vnútorným zrakom a musíte to cítiť s mocnými pozitívnymi emóciami. Musíte chovať myšlienkovú formu s veľkou dôverou a vierou, v poznaní, že majstrovstvo a hojnosť je vaše vrodené právo. Musíte zotrvať a nikdy nezaváhať v tejto dôvere a viere. Keď udržujete myšlienkovú formu, ktorú spolu vytvárate s Kozmom, vesmírom, s Bohom, zistíte, že ako vizualizujete, myslíte a cítite tieto pozitívne myšlienkové formy vášho zamýšľaného tvorenia, bude ku vám priťahovaných viac myšlienok prostredníctvom Zákona Príťažlivosti, a intenzita bude narastať. Ako myslíte, vidíte a cítite svoje tvorenie do prejavu, musíte okamžite prepustiť myšlienky, ktoré neslúžia vášmu najvyššiemu dobru a tomu čo tvoríte, z vašej mysle. Ako sa myšlienková forma objaví, musíte ju okamžite nahradiť myšlienkovou formou, ktorá je v súlade s tým čo tvoríte. Ako pokračujete v tomto procese, zistíte, že budete chovať myšlienkové formy, vizualizovať a cítiť s mocnými emóciami to čo si prajete tvoriť. S vašou dôverou a vierou v poznanie, že vaše tvorenie sa uskutoční a prejaví vo vašej realite, dosiahnete veľký úspech v bytí tvorcom vašej reality.

Drahí, hovorí sa, že vy ste spisovateľ, herec, režisér a producent vašej reality. Vy ju celú vytvárate. Vesmír sa preusporiada tak, aby zapadol do obrazu reality. Ak je váš obraz reality nedostatok a obmedzenie, potom to budete zažívať. Ak sa rozhodnete úmyselne tvoriť všetku hojnosť, lásku a radosť, mier a harmóniu, čo je vaše božské vrodené právo, potom to budete zažívať. Viďte to, myslite to, cíťte to s mocnou emóciou a príde to ku vám. Majte jasno vo svojich zámeroch a udržujte myšlienkovú formu kým sa prejaví. Je to také jednoduché, milovaní. Buďte vytrvalosť, oddanosť a udatnosť, dôvera a viera. Každý z vás dostal všetky dary a vlastnosti na tvorenie a žitie bezpodmienečnej lásky, krásy a blahobytu. Je to vaše drahí. Nárokujte si to teraz. Privolajte nás, tých z vyšších ríš, aby sme boli s vami, dali vám silu a odvahu a my budeme priamo pri vašom boku.

Pamätajte, vy ste Boh, a Boh pozná len nekonečný blahobyt, nekonečnú, bezhraničnú hojnosť. Nie je žiadny nedostatok, nie je žiadne obmedzenie. Nie je žiadna núdza. To je len v ľudskej mysli. Uvoľnite odpor, prepustite boj, vzdajte sa Bohu. Odovzdajte svoje bremená bohu a anjelom a vzostúpeným majstrom. My sme tu, aby sme vám pomohli vo vašom hľadaní majstrovstva. My sme tu, aby sme vám pomohli dosiahnuť rovnováhu, bezpodmienečnú lásku, a majstrovstvo vášho pozemského života. Buďte tu s vášňou, buďte tu s veľkou radosťou. Milujte pozemský život, pretože to je úžasný vzácny dar, ktorý je treba vychutnávať a užívať vašou každou stránkou a hľadiskom. Žiadame vás, aby ste žili v striedmosti a našli rovnováhu vo všetkých veciach, aj keď tvoríte s vášňou a radosťou.

Nie sú žiadne hranice. Kozmos je bezhaničný; pulzuje tlkotom srdca Boha, tlkotom srdca celého stvorenia. Vy ste tento pulz, toto vyžarovanie, tento nekonečný prúd blahobytu. Je to len ľudská myseľ, čo vytvára obmedzenia. Vy ste neobmedzení, ste veční, a môžete mať, robiť a byť čokoľvek si prajete. Vy ste celé stvorenie. Otvorte kozmické dvere a okúste potešenie svojho srdca, drahí. Je to švédsky stôl so všetkým a oveľa viac ako čo si dokážete predstaviť, ktorý čaká na vás, kým sa napojíte. Pamätajte, že musíte tvoriť len pre svoje najvyššie dobro a najvyššie dobro celého stvorenia a musíte tvoriť v láske a radosti a zotrvať v láske vášho posvätného srdca. Ak to tak robíte, zistíte, že ku vám a cez vás voľne prúdia adamantínové častice, keď vytvárate a uskutočňujete svoje túžby. Pochopte, že vy ste Boh, a tento prúd a vyžarovanie nekonečného blahobytu je večne vyjadrovaný vašim Božským Ja. Dovoľte si zažívať ho. Dovoľte si prijímať ho. Otvorte sa každej svojej stránke a hľadisku, aby ste vpustili a prijali tento nekonečný prúd blahobytu.

Milujte sa, drahí, a zažívajte lásku, radosť a hojnosť, pokoj a harmóniu, ktoré sú vaše na požiadanie.

Ja som tu s vami, aby som vám pomohol keď tvoríte svoje najväčšie túžby, pre vaše najvyššie dobro a najvyššie dobro všetkých. Ja som s vami ako plyniete v Rieke Života v láske vášho posvätného srdca.

Ja som Sananda

Môžete kopírovať a zdieľať s Láskou a Požehnaniami. Prosím kopírujte správu v jej úplnosti, vzdajte vďaku Sanandovi prostredníctvom Rev. Michelle Coutant a poskytnite odkaz na: www.transformingradiance.com

 

Posted on 20. februára 2011, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: