Energie na listopad 2010….

Na vlně světla

V měsíci listopadu budou pokračovat procesy nastartované v říjnu. Vše, co se dalo do pohybu díky otevření energetické brány 10-10-10 pluje na velmi silné vlně změn a odnáší z našich životů vše staré a přežité – věci a vztahy nefungující a nerezonující s našimi novými vibracemi. Jako by brána 10-10-10 otevřela stavidla a vlna světla jako povodeň odnáší, odplavuje a čistí naše Bytí i naše životy. Můžeme pociťovat silné emoce či bolest, když z našich životů odchází něco, na co jsme byli zvyklí a považovali to za stabilní a neměnnou součást. Vesmír i naše Duše si žádají, abychom rostli. Proto jsme stále znovu konfrontováni s temnou stránkou vlastnění, lpění a závislostí. Stále znovu budeme vystavováni těmto zkouškám, dokud nezůstaneme svobodní a nepřipoutaní.

Velký příliv světla během říjnových energetických bran nastartoval masivní očistný a aktivační energetický proces, který postupuje přes naše jemnohmotná těla do těla fyzického a do naší každodenní reality. Učíme se žít ve své nové podobě a nové kvalitě, naplno vnášet světlo do všech oblastí našeho života. V této době už není možné oddělovat různé části našich životů, vše je spojováno, vše postupuje k jednotě. Uvnitř nás samotných a tím i okolo nás. Proto se stále více odpojujeme od lidí, situací a prostředí, kde není možno naplno projevovat svoji skutečnou světelnou podstatu a vycházet ze svého srdce. Všechny části našeho Bytostného Já jsou znovu spojovány, stáváme se Celistvými a to nás vede k pravdivosti k sobě samým a také k našemu okolí.

V listopadu naše osobní síla bude narůstat. Energie tohoto měsíce nám pomůže ustát si svoje hranice, nenechat se jinými tlačit či manipulovat. Pomůže nám uvědomit si, v čem spočívá naše skutečná síla – je to směs víry a lásky, kterou neseme v sobě už po mnoho věků. Jen se teď rozpomínáme.

Stáváme se více sami sebou, rozpomínáme se na svoji skutečnou podstatu. Světlo tlačí na tmu a vytlačuje na povrch i ty naše dosud nezpracované části, naše staré strachy a pochybnosti. Můžeme se nyní dotknout mnohých částí ukrytých hluboko v sobě. Jsou to zkoušky, které k nám přicházejí, protože jsme už dorostli a jsme připraveni obstát. Energie tohoto období nám může pomoci nahlédnout hlouběji, pátrat sami v sobě, uvědomit si a pochopit své vzorce chování, svá slabá místa a přetvořit je.

Listopadové energie přináší posílení a energii k realizaci a dokončení již započatých věcí a k novým začátkům. Díky zvýšené vnímavosti můžeme objevit v sobě další skrytý potenciál. Pomocí znovunalezené vlastní síly a skrze spojení s energií Univerza se můžeme pustit i do náročnějších a dosud odkládaných záležitostí, projektů nebo realizace plánů. Pokud se necháme vést svým Vyšším Já a důvěřujeme v podporu a pomoc vesmíru, vše bude probíhat hladce a skoro zázračně jednoduše. Energie tohoto období je velmi dynamická, proto může přinést i nečekané změny a zvraty.

Je na čase si připomenout, že naše pozitivní myšlenky a přání mohou velmi dobře ovlivnit a pozitivně přesměrovat jakékoliv události v našich životech i v celosvětovém dění. Zvolna opouštíme naše staré myšlenkové vzorce a negativní přesvědčení, mnohým se už docela dobře daří plout na vlně lásky a soucítění. Přesto bude listopadové období v tomto směru náročnější. Čím vyšší vibrace mnozí dosahují, tím větší tlak na ně vzniká z okolí. Je to zkouška, nakolik tyto situace ustojíme, nenecháme se svést ze své nové cesty a zůstaneme plně přítomni a ve svém srdci. Přestože jsme došli už daleko a naše světlo viditelně září, může nám nedostatek slunečního svitu přinést i nepříjemné pocity a stavy. Vesmír nám i nadále bude pomáhat a na Zemi přichází další silná vlna lásky a světla. Tato vlna probudí a aktivuje další naše spící části a také mnoho dalších Duší k jejich pravému poslání.

Začátek měsíce odstartuje velmi silný datum 1. 11., který nás povede k uvědomění si své vlastní síly, individuality a toho, co je skutečně důležité pro nás samotné. Od tohoto bodu bude energie stoupat a narůstat, čeká nás několik energeticky výjimečně silných a významných dní.

3. 11. vstupujeme podle Mayského kalendáře do sedmého dne 8. Galaktického podsvětí, což odstartuje další období velmi výrazného a zrychleného růstu lidstva ve směřování k Jednotě a Celistvosti.

Novoluní 6. 11. se Sluncem i Lunou ve Štíru přináší možnost ponořit se opravdu hluboko pod povrch a vynést na světlo naše dosud skryté části, dary a poklady uložené hluboko v sobě. Tato velmi intenzivní energie přináší možnost sloučit neslučitelné – Oheň a Vodu, světlo a tmu, mužský a ženský princip…Podpoří to objevování a nalézání nových cest, nových způsobů, prohloubení a rozšíření našeho vnímání. Energie tohoto Novoluní může odstartovat další stupeň našeho transformačního procesu a přinést nám zcela nový pohled na svět. Možná s větším nadhledem a s pomocí své vnitřní moudrosti.

Toto „nové zrození“ nás připravuje na velmi významnou energetickou bránu 11. 11. (11:11). Touto branou budou na Zemi přicházet velmi silné energie světla,které v nás spouští a aktivují světelné kódy. Dochází k posílení a další aktivaci naší světelné DNA, která postupně přetváří energetické vibrace našeho fyzického těla a umožňuje posílení a léčení na buněčné úrovni. Příliv vysokovibračních energií mistrovských kvalit z velmi vysokých úrovní probouzí a aktivuje v lidstvu mistrovské kódy a přináší další vlnu energie nepodmíněné vesmírné Lásky. Dojde k dalšímu setkávání spřízněných Duší, partnerských Duší a Dvojpaprsků. Spolupráce a vzájemné sdílení těchto párů Duší přináší energeticky zcela novou kvalitu a umožňuje postup na vyšší vibrační úroveň. Zároveň skrze tato spojení můžeme vstoupit do těch dimenzí, kam jsme jako jednotlivci neměli přístup. Vzniká a vytváří se tím zcela nová forma vztahů.

Listopadový Úplněk 21. 11. Se Sluncem ve Štíru a Lunou v Býku nese podobnou energii jako říjnový a přináší i podobné téma. Tentokrát nám povýšená kvalita Štíra přináší možnost pohlédnout na svět z výšky a s moudrostí Orla (což je vyšší kvalita energie Štíra) a tyto nové vhledy a poznání pak díky pozemskému Býku vnést a ukotvit ve svém životě a pozemské realitě.

Hluboké vhledy, které se během listopadu budou objevovat nás pomohou nasměrovat zcela novým směrem, pokročit na vyšší úroveň a přinesou nový pohled na spoustu věcí. Úplněk v Býku pak přináší energii potřebnou k realizaci nových počátků na zcela nových základech a umožní dobrý start. Následně Slunce vstupující do Střelce přináší a dodává již započatým a nastartovaným procesům energii ohně a tvořivosti potřebnou k pokračování a úspěšnému vývoji těchto projektů.

Během listopadu tedy máme možnost zpracovat, přijmout a přetvořit svoje staré a nezpracované části vynořující se z hlubin nevědomí, odevzdat a zanechat za sebou to, co již s námi nerezonuje a objevit nový způsob nahlížení na svět. Tím se připravíme na velmi významný energetický předěl – nový start v době Vesmírného Slunovratu 12. 12. a vykročení do dalšího roku a jeho vibrací během Zimního Slunovratu 21. 12.

Zůstaňte plně přítomni ve svém srdci. Postupujte krok za krokem, dívejte se dopředu bez ohlížení zpět a důvěřujte, že s každým dalším krokem vás pod nohama čeká pevná zem. Jde o to vytrvat a nenechat se odradit nebo to vzdát. „Nauč se vidět krásu v každém západu slunce ve svém životě s vědomím, že zítra slunce vyjde znovu. Konec je jen začátek něčeho nového.“

Otevřete náruč všemu novému co přichází a důvěřujte, že přichází jen to nejlepší…

Mnoho krásných nových začátků a nádherných překvapení…

Z břehů Nové země srdečně a s láskou zdraví Mirka

Pro www.vnitrnibohyne.cz napsala Mirka Petrovičová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem. Děkuji za pochopení.

www.ee.dunres.sk

 

Posted on 9. novembra 2010, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: