ARCHANDĚL URIEL – Ostuda na váš účet

Posted on September 21, 2010 by atlara

Poselství Archanděla Uriela z 20.9.2010


Ostuda na váš účet

Naše cesta k probuzení může vynést na povrch některé velmi bolestivé záležitosti, které jsou pohřbeny hluboko uvnitř našeho srdce a duše. Jsou to ty obtížné emoční situace, které jsme zažili v našem životě, ty, o kterých víme, že tam jsou, ale raději je necháváme dále pohřbené, protože je to jednodušší než jim znovu čelit tváří v tvář. Mezitím si možná myslíme, že když je budeme ignorovat, tak na nás nebudou mít žádný vliv, toto však není pravda. Ony se totiž lstivě a důvtipně objevují v našich životech v mnoha různých podobách a připomínají nám tak naše nedostatky a ubohost. Tou nejdestruktivnější, nejzákeřnější a nejobtížnější ze všech těchto záležitostí, je stud.

Stud můžeme prožít buď ve skutečnosti anebo jen v naší představě, když někdo řekne nebo udělá něco, co v nás vyvolá stud anebo když si představujeme, že naše jednání způsobí reakci, při které budeme ponížení nebo ztrapnění. Zatímco vina je odpovědí na jednání, stud je přemítáním a odrazem toho, kdo jsme a nejčastěji se vztahuje k něčemu, co nám druzí udělali. A s tím se vynořují všechny naše strachy, že nebudeme hodnotní, milovaní, ocenění nebo dokonalí. Stud jde až k jádru toho, kdo jsme jako osobnost a vyvolává otázky o našem právu existovat.
Protože býváme zahanbeni před těmi, na jejichž přijetí a názorech nám nejvíce záleží, jejich odmítnutí uštědřuje našim životům dvojitě tvrdý zásah. Jsme zamítaní za to, co jsme udělali nebo kdo jsme. Bez ohledu na to, kdy došlo k naší první zkušenosti zahanbení, prolíná se celým naším životem a má vliv na to, jak jednáme s druhými, protože pozměnila to, jak nazíráme sami sebe. Naše sebedůvěra může být totálně zničená, náš obraz o sobě samých roztříštěný a naše životní cesta pozměněná. Byť jeden jediný prožitek zahanbení může vytvořit život plný vyhýbání se jakémukoli projevení našich talentů a darů, kde bychom mohli riskovat, že budeme znovu zahanbeni.
Proč jsme si vybrali tak obtížné životní lekce? Protože lekce týkající se síly vždy začínají bezmocí a záležitosti kolem studu mají svoje kořeny v minulém životě a karmický původ. Můžeme si uvědomit, že stud nám poskytuje vhled do podstaty našeho léčení namísto zranění, která musíme léčit? Vzpomínáte si, kdy jste poprvé prožívali pocity studu? Můžete uvidět, jak to “prorezonovává” celým vaším životem? Jste připraveni se tím nyní propracovat tak, abyste si mohli uvědomit a rozpomenout, že jste cenní, hodní lásky, silní a mocní a zasloužíte si všechna požehnání života? Nedovolte vašemu studu, aby vás přesvědčil, že jste bezcenní nebo že si nezasloužíte ta nádherná požehnání, která jsou vaším božským právem, abyste se tak nad něj mohli povznést a znovu získat svoji sílu.
Copyright ©2010 Jennifer Hoffman a Englightnening Life OmniMedia, Inc.
Z angl. originálu pro www.kruhysvetla.blog.cz a www.channeling.wbs.czpřeložila Lenka S.
Podmínky pro kopírování článku:
Tento článek je možné volně kopírovat a nekomerčním způsobem dále šířit pokud bude uvedena celá tato poznámka se zdroji textu a aktivními odkazy.
This entry was posted in Chanelling Site. Bookmark the permalink.

Posted on 3. októbra 2010, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: