Múdrosť od Vzostúpených Majstrov, 19 September 2010

Dialóg cez Akašické Záznamy
Prostredníctvom Rev. Michelle Coutant

Akú múdrosť nám môžete ponúknuť, aby ste nám pomohli keď sa cítime „uviaznutí“ vo všetkých oblastiach našich životov a nedokážeme sa pohnúť vpred?

Požehnaní, výzvy ku vám prichádzajú tak rýchlo, je pochopiteľném že mnohí z vás ste odradení a mnohí z vás máte pocit že nemôžete postupovať vpred. Žiadame vás, aby ste „zastali a ovoňali ruže“, zastavte a priveďte sa späť do svojho Posvätného Srdca. Prestaňte robiť to čo vás vyčerpáva a jednoducho si nájdite čas na umožnenie odpustenia. Dovoľte si odpustiť sebe. Toto nemôžeme dostatočne zdôrazniť. Keď ste na seba takí tvrdí, a neochotní si odpustiť, v prvom rade len viac predlžujete to čo vám spôsobuje pocit uviaznutia. Odpustenie sebe uvoľní tak veľa narušených vibrácií, ktoré spôsobujú, že sa nemôžete pohnúť vpred. Keď si odpustíte sebe, ste znova schopní sa vrátiť do vibrácie lásky. Seba lásky, Drahí. Nemôžeme vám dostatočne opakovať, že sa musíte stále vracať ku seba láske a uvidíte, že sa nájdu všetky riešenia na to čo vám bráni postupovať vpred. Vibrácia súdenia a nedostatok odpustenia voči sebe sú vibrácie, ktoré vás držia vo vašom ego tele. Zvyšujete svoje vibrácie keď sa vraciate do vibrácie lásky seba. Vibrácia lásky je vibrácia, ktorá najviac vám pomôže nachádzať riešenia. Bolo vám často povedané, že riešenie sa vždy nachádza na vyššej vibrácii ako problém, ktorý sa snažíte vyriešiť. Toto je veľká múdrosť, ktorú si musíte pamätať a pomôže vám znova sa pohnúť vpred. Uplatnite toto na všetky oblasti svojho života, Drahí, a vaša cesta bude znova vyjasnená a osvetlená a vaša cesta bude voľná aby ste sa znova mohli pohnúť vpred.

Keď vás žiadame aby ste „zastali a ovoňali ruže“, zistíte, že to budete schopní urobiť keď sa vrátite na vibráciu lásky. Hľadajte radosť, Drahí, hľadajte radosť a lásku a pamätajte, že tento život sa skončí v krátkom okamihu večnosti. Chcete žiť tento život v bolesti a utrpení alebo ho chcete žiť v láske a radosti? Je to voľba, ktorú musí urobiť každý z vás a my vám dávame tieto informácie, aby sem vás viedli ku dosiahnutiu lásky a radosti.

Strávte čas v prírode, pretože uzemňujúci vplyv vašej matky zem a prírodní duchovia vám pomôžu vrátiť sa ku láske vo vašom Posvätnom Srdci. Ľahnite si na svoju matku zem a pociťujte ako sa ponárate do jej milujúceho objatia. Pociťujte ako sa ponárate dole do jej pôdy a prepustite všetko čo vám privodilo vaše pocity uviaznutia. Pustite to a ležte v objatí matky zem a začnite si uvedomovať prírodné dévy a duchov okolo vás, ako vás milujú, pomáhajú vám, objímajú vás, len ak im to dovolíte. Tiché chvíle v prírode urobia veľa pre vaše osvieženie vo vašich denných životoch.

Strávte tento čas, Drahí, dajte si slaný kúpeľ, zapáľte sviečku, urobte si dlhú prechádzku, robte to čo vás teší, keď sa ocitnete neschopní pohybu vpred. Pre tých z vás, ktorí máte pocit, že nemáte na takéto veci čas, pýtame sa vás, koľko času mrháte vašim nedostatočným pohybom vpred? Uisťujeme vás, že máte čas. Obnovíte a osviežite sa a zotavíte sa. A nakoniec venujte istý čas meditácii v láske vášho Posvätného Srdca. Pociťujte túto lásku, buďte touto láskou. Uzavriete kruh ako ste odišli preč od lásky vášho Posvätného Srdca, a teraz sa dokážete vrátiť späť do lásky vášho Posvätného Srdca.

Ako nám môžete pomôcť odstrániť opakujúce sa vzorce správania, ktoré u seba vidíme, ale nie sme schopní ich zmeniť alebo transmutovať?

Drahí, tento posol má podobenstvo, ktoré jej bolo dané, aby jej pomohlo rozoznať vzorce správania, ktoré jej neslúžia. Je to podobenstvo, ktoré jej tiež umožnilo vidieť humor v týchto situáciách. Keď zistíte, že opakujete vzorec správania, ktorý vám neslúži, predstavte si juke box (hudobný automat, pozn. prekl.) a môžete určitému správaniu priradiť číslo. Keď sa pristihnete ako predvádzate správanie, ktoré vám neslúži, predstavte si juke box vo svojej mysli, predstavte si ako je stlačené tlačítko pre toto správanie a môžete si predstavovať ako juke box skáče hore dole a zboka nabok ako sú stláčané jeho „tlačítka“. Dúfame, že táto trocha humoru vám pomôže vidieť správanie, ktoré by ste radi zmenili keď vystupujú vo vašom živote. A humor vám môže pomôcť v tom okamihu rozjasniť a zmeniť správanie.

Drahi, beriete sa tak vážne. Keby ste sa mohli vidieť ako vás vidíme my, neboli by ste takí vážni. Ste božské, nádherné bytosti svetla, s veľkoleposťou, ktorú nedokážete vidieť alebo pochopiť. Žiadame vás aby ste vedeli, že to tak je, a máte všetky dary, nadania a schopnosti, na prekročenie všetkého čo vám neslúži.

Akú ďalšiu múdrosť týkajúci sa odstránenie opakujúcich sa vzorcov správania, by ste nám radi ponúkli?

Žiadame vás, aby ste zintenzívnili svoje používanie Fialového Plameňa. Spoznanie vzorcov, ktoré si volíte opustiť je taký veľký krok ku pohybu vpred. Seba skúmanie je pri pohybe vpred veľmi dôležité. Nájdite vzorce správania, ktoré vám bránia dosiahnuť vyššiu pravdu. Privolajte Fialový Plameň, privolajte St. Germaina, Pani Portiu, Archanjela Zadkiela, Pani Ametystu a privolajte anjelov Fialového Plameňa, ktorí sú tu, aby vám pomáhali pri práci s Fialovým Plameňom. Privolajte svoju JA SOM Prítomnosť, aby aktivovala Fialový Plameň. Fialový Plameň zostúpi z vyšších ríš a príde ku vám z vnútra Zeme. Fialový Plameň bude potom plápolať cez vaše Posvätné Srdce. Je to akoby ste boli obklopení tornádom tohto skvelého plameňa premeny. Nedostanete viac ako dokážete využiť a keď zintenzívnite svoje používanie Fialového Plameňa, dostanete viac. Používajte Fialový Plameň denne. Vždy keď sa pristihnete v jednom z opakujúcich sa vzorcov správania, ktoré by ste radi zmenili, transmutujte ho Fialovým Plameňom. Počas dňa dýchajte Fialový Plameň, pošlite ho dole do Zeme ako dar, a priveďte ho späť hore a von cez stred svojho Posvätného Srdca, dopredu a dozadu, v podobe znaku nekonečna, keď vydychujete. Vydýchnite ho do Zeme, ľudstva a všetkých životných foriem. Naplňte sa Fialovým Plameňom a majte zámer, aby ste niesli Fialový Plameň vo svojom poli neustále, a ako nadychujete a vydychujete, posielate ho zemi a všetkým životným formám. Dostanete viac keď používate Fialový Plameň na premenu seba a podporu všetkých ostatných okolo vás.

Je treba spoznať odliv a príliv, keď začleňujete všetko čo ste sa naučili a čo vám bolo predvedené. Dovoľte si vstúpiť do odlivu a prílivu. Váš odliv a príliv sú tiež ovplyvnené planetárnymi telesami a astrologickými udalosťami. Keď si toto začínate uvedomovať, pomôže vám to, pretože chápete, že v Božom Pláne sú činnosti väčšie sily a Božia predloha má veľa spletitých postupov, ktoré ovplyvňujú každého jedného z vás. Vedzte, že si nemôžete vždy uvedomovať nuansy (jemnosti) toho čo sa deje v procese vzostupu. Vždy sa vráťte do lásky vo vašich srdciach, drahí, a budete schopný plynúť v božom časovaní a odlive a prílive vesmíru.

My sme Vzostúpení Majstri. Sme tu s vami a pomáhame vám. Požiadajte nás, aby sme ku vám vyžarovali lásku, požiadajte nás, aby sme boli s vami, a pomohli vám priniesť rovnováhu a harmóniu do vašich životov.

Môžete kopírovať a zdieľať s Láskou a Požehnaniami. Prosím kopírujte celú správu a dajte zásluhu Vzostúpeným Majstrom prostredníctvom Rev. Michelle Countant a poskytnite odkaz na:
www.transformingradiance.com/cosmicblog/.

Všetka moja Láska a Veľa Požehnaní
Michelle

Preklad: SiR

www.ee.dunres.sk

This entry was posted in Chanelling Site. Bookmark the permalink.

Posted on 3. októbra 2010, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: