Energia na august 2010

Srpen (august) je měsícem hojnosti, zrání, sklizně našich předchozích počinů a realizace nových nápadů. Seberealizace a naplňování našich světelných úkolů. Přináší sebou opět energie nového zrození – možnost zrodit se do naší nové a Vyšší kvality skrze vibrace lásky.

Opět přináší nová spojení spřízněných duší a spolupráci na duchovní i fyzické úrovni.

Otevřenou Lví bránou k nám přicházejí vibrace nesoucí kvality symbolizované královskou korunou a přinášející nám energie tvořitelů a skutečných vládců svých životů a osudů.

Tyto nové energie však budou razantní silou a úderností odsekávat  z našich životů již nefungující a brzdící části. To, co jsme do této doby ještě nedokázali pustit či propustit, nyní již bude po nás požadovat jasné rozhodnutí – ANO či NE. Opět se tedy k některým částem našich životů a tématům vrátíme. Jakékoliv MOŽNÁ nám otevře další oblast k přezkoumání. Abychom si uvědomili či přehodnotili svoje skutečné pocity, přání, cíle, hodnoty a priority. Tentokrát již opravdu bez vlivu a manipulací druhých. Jen sami za sebe, skutečně spojeni se svou Duší, se svým středem a následující své srdce. Tento proces může opět vynést na povrch ještě části našich nezpracovaných strachů a pocity nedostatku, ale energie Lví brány nám přináší sílu čelit jim s odvahou a také se s nimi lépe a rychleji vypořádat. Energie Ohně má mimo jiné i silně očistný a transformační charakter, abychom se mohli znovuzrodit jako Fénix z popela do nového Bytí.

Srpnové energie také podporují naši schopnost nadhledu – podívat se na svět i naše životy z výšky, odkud se mnoho věcí i jejich význam jeví jinak. Přivádí nás to ke skutečným hodnotám – jako láska, soucítění, tolerance, opravdovost, upřímnost, čest, odvaha….což jsou nejvyšší a královské kvality. Srpen tedy přináší možnost neztrácet se v malichernostech, ale věnovat svoji energii skutečně smysluplným věcem.

Mnoho lidí během srpna nalezne a pochopí další části svého poslání. Energie přicházející Lví branou a proudící na Zemi ve střídavých intenzitách umožňují odkrývat další naše schopnosti a talenty, které jsme dostali pro tuto inkarnaci k naplnění svých světelných úkolů. Ohnivé energie přicházející nyní na Zem nesou vysoké Stvořitelské vibrace a přinášejí hojnost i schopnost tvořit a materializovat. V srpnu platí ještě v zesílené míře, že projekty a počiny řízené skutečnými touhami našich srdcí a opřené o vedení Duše, mají šanci stát se daleko životaschopnějšími. Zvláště pokud jejich uskutečnění přinese pomoc a inspiraci i ostatním.

S nově přicházejícími energiemi se také stále častěji v nás bude objevovat potřeba znovu přehodnotit svůj přístup k materiálnímu světu a svým dosavadním hodnotám. Se zrychlujícím se časem je to, co bylo platné včera, již zastaralé a neplatné dnes. Svět hmoty na nás již někdy přestává reagovat. Tak dlouho, dokud nepochopíme, že je to jen jedna z energií Vesmíru a má nám přinášet radost a nikoliv nás svazovat a připoutávat. Učíme se stále větší nezávislosti na hmotě a nepřipoutanosti na věcech či lidech.

Červencová úplňková brána 26. 7. nás probudila a vnesla do našich životů spoustu nového.

Konec  července a začátek srpna nás přivedl k přehodnocení a přezkoumání našich priorit a umožnil nám zbavit se dalších částí našich životů postavených na iluzích. Opětovně přehodnotit a přetransformovat  náš přístup ke vztahům, kde jejich vývoj brzdí naše nepřiměřená očekávání. A stejně tak máme v poslední době zvýšenou vnímavost a citlivost pro to, abychom zachytili a prohlédli i sebelépe skrývanou manipulaci. Nicméně – vše nás vede k tomu, abychom se i za těchto okolností naučili vycházet ze srdce a neodsuzovat, ale s láskou pochopit, odpouštět, propouštět a tolerovat. To neznamená, že bychom si neměli udržovat svoje hranice. Ale je rozdíl mezi udržování svých hranic s láskou, pochopením a tolerancí nebo bojem. Někdy nezbývá, než dát ostatním jasně na srozuměnou svůj postoj, ale učíme se i v tomto novým láskyplnějším přístupům.

To vše nás připravuje na energetickou bránu 8. 8. (která se začne otevírat už den předem). Touto branou k nám přicházejí vysokovibrační Stvořitelské energie, nesoucí vibrace všeobjímající lásky. Snáší na Zemi i do našich srdcí léčivé transformační energie celistvosti a hojnosti s mistrovskými vibracemi. Tyto energie k nám přicházejí z Vesmíru přes naše Duchovní Slunce a přinášejí nám schopnost rozpomenout se a uvědomit si, kým skutečně jsme. Přináší krystalizaci našeho čistého Já a schopnost žít a naplňovat naši pravou světelnou podstatu. Připravují a povedou nás ke sjednocení a celistvosti, přibližují nás našemu středu. Tyto energie otevírají další brány našich srdcí a rozpouští a uzdravují hluboko usazené zatvrdliny a nebo možná ještě zamrzlé části našeho Bytí, které dosud nemohly být léčeny a uzdraveny.

To vše ještě podpoří energetická brána Novolunní 10. 8., skrze kterou přichází na Zemi dvojitá energie Ohně – životodárná, tvořivá a naplňující, ale také ve své polaritě bořící, ničivá a očistná. Záleží opět na nás, co si vybereme a čemu ve svých myšlenkách a pocitech dáme přednost. Tato energie může také ve větší míře aktivovat naše Ego. Což je další příležitost pochopení a uzdravení některých našich vnitřních procesů, zejména na úrovni emocionálního těla.

Další energetická brána 17. 8. bude podobně jako brána 8. 8. přinášet energie vedoucí nás ke sjednocení a přibližující nás našemu středu.

23. 8. vstupuje Slunce do znamení Panny, což umožní usazení a ukotvení Stvořitelských energií i skrze naše fyzická těla v Matce Zemi. Do tohoto procesu ukotvování, který bude pokračovat ještě v dalším období až do zimního Slunovratu by se již aktivně měli zapojit a spolupracovat i na vědomé úrovni dvojice či skupiny spřízněných duší, s tím, že úloha mužů a jejich zapojení do tohoto procesu bude vzrůstat.

Energie úplňku 24. 8. se Sluncem v Panně a Lunou v Rybách nám přinese možnost podívat se zblízka na své sny a přání. Prozkoumat, které z nich jsou pouhou iluzí a vábením a naopak, které z nich jsou skutečnými přáními naší Duše  a nesou v sobě inspiraci a možnost realizace. S tímto úplňkem se v mnohých možná objeví nové vize či nápady, jak prostřednictvím své „služby“ pomoci světu. Probudí se další vlna Duší a bude se připravovat na převzetí svých úloh v nadcházejícím a velmi důležitém období pro nás i pro planetu.

V srpnu tedy načerpejte co nejvíce životodárné energie Slunce a nechte jí prosvětlit všechna zákoutí a stíny svého Bytí. Ve světle slunečních paprsků se mnohé může stát snadnějším a radostnějším. „Obrať tvář k slunci všechny stíny padnou za tebe.“

Očišťujte a naplňujte se tedy slunečním světlem až k jádru svého Bytí. Stáváme se tím, čím se naplňujeme a jak myslíme. Když myslíme na lásku a zůstáváme v lásce, stáváme se sami Láskou a Světlem…

Můžeme ještě napomoci otevření a rozzáření brány svého srdce touto modlitbou k Centrálnímu Slunci: „Ty, jež jsi zdrojem všech sil a jehož paprsky naplňují svět, osviť také mé srdce, abys mohl zářit i skrze ně.“

Naše planeta se stává hvězdou vibrující na vlnách lásky a my s ní. Každý v sobě neseme potenciál sluncí a hvězd a můžeme zářit a hřát. Vesmír nám čím dál víc otevírá svoji náruč. Všichni a všechno jsme propojeni. Nejen činy, ale i každá naše myšlenka ovlivňuje i všechny ostatní. A vždy máme možnost si volit, čím a jak naplňujeme svět!

Přeji krásné slunečné srpnové dny a noci plné (nejen padajících) hvězd…

Z břehů Nové Země srdečně a s láskou zdraví Mirka

Pro www.vnitrnibohyne.cz napsala Mirka Petrovičová. Tento článek může být dále šířen a kopírován v nezkrácené a neupravené podobě a pouze pro nekomerční účely, jen pokud bude připojena celá tato poznámka i s aktivním odkazem.


Posted on 6. augusta 2010, in Anjeli. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: