Promluva Doreen Virtue o životních změnách…..

 

Životní změny jsou rozsáhlým tématem, takže pokud prožíváte změny, nejste sami. Změny se vytvářejí nepředvídaně, což se může zdát stresující, pokud nezačnete v každé situaci hledat zlaté cihličky.

Zlatokopové hledají zlato kopáním, což můžeme přirovnat k nacházení prospěchu ve vašich životních změnách. Navenek se důl zdá chladný, těžký, dokonce nebezpečný a nelákavý. Obdobně vaše životní změny se mohou zdát strašlivé a nepěkné. Ale i přesto se v každé z nich skrývá zlato. Jen musíte trochu kopat, abyste ho našli.

 

Byla jsem mezi těmi, kteří tento rok zažívali velké změny a přesto jsem našla mír skrze hledání – a nalezení! – pokladu v těchto zážitcích. Například se se mnou rozvedl můj manžel a vysoudil si ode mě platbu 35 000 dolarů za měsíc jako alimenty. Musela jsem se tento rok mnohokrát odvolávat, když vyžadoval královské platy a další peníze jako dodatek k alimentům.

Toto by samozřejmě mohla být stresující životní změna! Naštěstí stejně jako každý člověk mám své strážné anděly, kteří mě léčí a pečují o mě během těžkých časů. Hlavně archanděl Michael mi pomohl najít zlaté cihly uvnitř těchto změn.

Tyto zážitky mi třeba daly TOLIK soucitu k těm, kteří byli zraněni osobou, kterou milovali a které věřili! Moje srdce je nyní otevřené dokořán porozumění tomu, jaké to je, protože jsem si to prožila z první ruky.

Dalším ziskem této životní změny v souvislosti s mým rozvodem, byl fakt, že jsem si plánovala odpočinout od přednášek a workshopů. Nyní, když jsem byla přiměna k tomu, abych svému exmanželovi platila tolik peněz, musela jsem pokračovat v práci. Takže jsem byla zpátky na cestách a dělala andělská sezení po celém světě.

Co je na tom nejkrásnější – naprosto dokonale si workshopy užívám. Workshopy už nedělám kvůli penězům na alimenty, i když to tak začalo. Nyní vím, že potřebuji vyučovat skrze velký posun v roce 2012. Andělé mají mnoho poselství, která nám chtějí předávat, aby nám všem společně pomohli projít změnami a ve zdraví je přežít. Andělé po nás chtějí, abychom všechny změny přijali prospěšnými způsoby a já jsem tu, abych s tím lidem pomohla.

 

Soudnímu procesu s mým exmanželem mohu poděkovat za to, že byl pro mě hnací silou. Nyní dělám workshopy z těch pravých důvodů: protože je to má Božská životní cesta a protože to miluji!

Andělé mi také pomohli projít procesem odpouštění mému exmanželovi. Ukázali mi, jak jsme on i já měli společné minulé životy, kde on byl můj pronásledovatel a inkvizitor, podobně jako se to událo ve scénářích soudní síně, které jsem s ním později prožívala. To byl důvod, proč jsme se v tomto životě setkali jako „Partneři duše“, abychom se tím propracovali, vyléčili se a odstranili tento vzor pronásledovatel-oběť. Mou rolí je mu kompletně odpustit za všechno a ze všech životů, abych prolomila ten vzor. A skrze toto odpuštění jsem obdržela ohromný duchovní růst, mír a také naplnění smlouvy našich duší.

 

Ježíš je pro mě modelem odpuštění a já ho často volám, když je třeba stále odpouštět a znovu odpouštět nějaké osobě – klidně i sedmkrát, když je potřeba. Stejně jako u zlatokopa, vytrvalost ve vašem odpouštění povede k pokladu vnitřního míru.

Od této životní změny se pro mě má sezení a workshopy staly novou vášní. Vyučování je pro mě skutečně osobní a hluboce smysluplné díky tomuto zážitku!

 

Takže pokud přemýšlíte o vašich životních změnách, zde jsou některé otázky, které vám mohou pomoci najít zlato ve vašich zážitcích:

 

 • Dělá mě tato životní změna silnějším?
 • Naučila jsem se nějaké nové věci o sobě?
 • Měl mi tento zážitek pomoci stát se duchovně uvědomělým?
 • Nechal jsem díky této změně odejít něco jedovatého ze svého života?
 • Získal jsem tím zvýšené uvědomění o životě?
 • Naučil jsem se, jak se povznést nad problémy?
 • Naučil jsem se tím, co je skutečně důležité a na čem skutečně záleží?
 • Umím teď na sebe více spoléhat?
 • Tlačí mě tato změna k tomu, abych se obrátil ke svým vášním v rámci vlastního zaměstnání, abych naplnil svůj božský životní úkol skrze činnost, o které jsem vždy snil (ale bál se ji v minulosti dělat)?
 • Pomohla mi tato životní změna stát se více tvořivým a vynalézavým?
 • Mám nyní více soucitu k druhým lidem, kteří zraňují?
 • Jaká jsou požehnání v této životní změně?
 • Za kterou část této životní změny mohu převzít osobní zodpovědnost (nikoli vinu)?
 • Pomáhá mi přijetí vlastní odpovědnosti cítit větší moc nad svým životem?
 • Modlil jsem se za duchovní podporu a pomoc při této změně?
 • Jsem ochotný pomoc přijmout?
 • Komu potřebuji odpustit?

 

Posílám vám modlitby a lásku, zatímco kráčíte po cestě svých životních změn. Prosím, buďte si vědomi, že andělé kráčí po vašem boku po celou vaši cestu a pomáhají vám najít všechno, co potřebujete.

 

– Doreen Virtue (listopad 2009)

 

* * *

 

zdroj: angeltherapy.com

přeložila: Magda

Prevzaté z: Svět zázraků
 
 

Posted on 19. júla 2013, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: