Náhľad do budúcich dní – September 2015


cropped-1782002_816312211727978_1604191853_n.jpg

 

Zlatíčka, Janíčko je kapacita sama o sebe a preto jeho článok posúvam s láskou ďalej 🙂

Dozrievanie úrody už pomaly končí. Samotná Matka Zem nám dáva takto najavo, že by sme sa mohli aj my na seba pozrieť, kde sa nachádzame, čo sme stihli, čo ešte máme urobiť. Akú úrodu sme dosiahli v našich životoch, existenciách?

September pre deti prináša do ich životov nové výzvy, poznania, skúsenosti, lekcie. Rovnako to platí aj na nás. Bezpodmienečná láska nám ukazuje taktiež kde sa nachádzame, odkiaľ sme prišli a kam smerujeme. Postačí len jediná otázka. Som naozaj šťastný? Boli moje rozhodnutia správne, alebo len moje duchovné ego a jeho kamarát strach ma tak opantali, že som niekde urobil chybu? Odpovede poznáte len vy priatelia.

K čomu nás vyzýva mesiac september? Mali by sme sa zamyslieť a precítiť našu prítomnosť. Aj keď duša lieta niekde v 5D, fyzické telo väčšiny vás korešponduje s 3D hmotou. To znamená, že je na čase spojiť do Jednoty tieto dve frekvencie. Možno sa pýtate ako? Postačí dať do harmónie obidve hemisféry. Akonáhle jedna hemisféra je v nadvláde nad tou druhou, nedokážeme správne prijímať informácie.
Často som počul slová typu, „Ja to tak cítim“. Verím, že to tak naozaj cítili, no odkiaľ bola tá informácia? Cez ktorú hemisféru prišla tá informácia? Všimol som si, že jedinci jedno cítia, druhé myslia, tretie robia a nakoniec si to úplne inak celé vysvetľujú. No nie je to chaos? Na čo to poukazuje? Je to disharmónia nášho bytia.
Niet sa čo čudovať. Sme majstrami výhovoriek, majstrami slov. Viem, že slová majú svoju silu, schopnosť tvoriť. No ale ak jedno cítime, druhé myslíme, tretie robíme a potom to musíme vysvetľovať, čo to je za tvorbu? Okrem chaosu tu vidím nedôveru v seba samotných, prikryté strachy, nezodpovednosť voči sebe, ako aj k druhým. A potom, že prečo nám to v živote nevychádza.

Ďalším faktorom tohto chaosu je aj vysoko vibračná energia, ktorá je v našom svete a ktorá neustále narastá. Pokiaľ nás stále držia v moci nízke vibrácie a nedokážeme ich spracovať, zmeniť, tento chaos bude do budúcna len narastať.
Tento mesiac nás vyzýva ku sebakontrole, k sebaúprimnosti a k činu. Ak nájdete nejaké nedostatky v sebe, pošlite tým nedostatkom, či situáciám lásku zo srdca. Precíťte a zamyslite sa nad sebou a liečte svoje vlastné bytie. To všetko robte láskou bez podmienok. Nič neočakávajte. Podmienky a očakávania sú nástrojmi našich strachov.
Prijmime, že všetko je len pre naše dobro, či sa nám to páči alebo nie. Zároveň sa len pýtajme, čo nám to ukazuje, ak sa nám niečo nepáči. Kde mám robiť zmenu? Apropo, prichádza mi ešte jedna a predsa tak známa informácia. Prestaňme súdiť druhých. Prestaňme hádzať na nich naše chyby, naše nedostatky, nepochopenia, naše tzv. „takto to cítim“.

Ďalšou potrebnou úlohou v tomto mesiaci je aj venovať sa správnej interpretácii myšlienok, vnímaní, prijímaní informácií. Najväčšie chyby robíme práve pri zlej interpretácii informácií ktoré prijímame. To je jedno, akou formou ich prijímame. Najdôležitejšie je si uvedomiť, či ich správne aj chápeme. Tieto informácie nakoniec aj tak dávame do slov, pomenujeme ich a výsledok už sami poznáte. Takto vlastne funguje naša vedomá ale aj naša podvedomá tvorba reality. Ak sa naučíme správne tvoriť, tak naša budúcnosť bude plná krásy, lásky, porozumenia. Osobne si myslím, táto úloha nás (aj mňa) do ďalšieho budúcna pomerne dobre zamestná.
Tak čo na záver povedať? Všetko je v nás, o nás, okolo nás a pre nás. Tak si vyberme to najlepšie a žime šťastne bez zbytočných ilúzií.
S láskou pre nás všetkých.
Janko

Pre http://gaia2010.sk/ 2.9.2015 napísal Ján Bálint. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

Posted on 2. septembra 2015, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: