Rušenie sľubov z minulosti.

1471362_675284042492499_1568182570_n
Tento článok ma veľmi zaujal a práve preto Vám ho posúvam…. Mnohým z nás sa opakujú tie isté situácie a mnohí nevieme prečo…. práve toto je možno jednou z odpovedí 🙂

Jednoduchá technika, která Vám opravdu velice pomůže na Vaší duchovní cestě, a jedna z dalších věcí, které nejde přeskočit a zapadá do mozaiky naší očisty a léčení.
Je nejvyšší čas zbavit se – vyvázat se ze všech slibů, jaké jsme kdy v minulých inkarnacích dali. Možná jsme kdysi dávno složili slib chudoby, který nám nyní v tomto životě brání v tom, abychom zažívali hojnost a nepropadali se do existenčních problémů; Anebo jsme slíbili věrnost až za hrob určitému člověku anebo skupině, a tento slib brání, abychom prožívali harmonii v současných vztazích. Nechte se sami vést intuicí a při napojení na své Vyšší Já zjistěte jaké sliby zrušit potřebujete.
Úplňkový den je na tento rituálek jako stvořený, ale není nutný-jakýkoli den je vhodný.
“Právě teď a pro vždy, ruším všechny programy včetně všech programů pojistných, které by mi bránily, zrušit všechny sliby, zákazy a vše co jsem kdykoli, komukoli vyslovila a tím se zavázala, ruším vše co již není v souladu s mojí duší. Ruším, ruším, ruším…”
“RUŠÍM PRÁVĚ TEĎ A PRO VŽDY, VŠECHNY PŘÍSLIBY, KTERÝMI JSEM SE KDYKOLIV V MINULOSTI KOMUKOLIV, VČETNĚ MĚ SAMÉ/MU ZAVÁZAL(A), A KTERÉ JSEM DAL(A), AŤ UŽ TO BYL SLIB CUDNOSTI, SLIB NEKONEČNÉ VĚRNOSTI A ZASLÍBENÍ JEDINÉMU PARTNEROVI ČI SKUPINĚ, A RUŠÍM SLIB CHUDOBY, NEBOŤ JSEM SI VĚDOM(A), ŽE V TOMTO VTĚLENÍ UŽ NEPOTŘEBUJI. DÁVÁM SVOBODU A VOLNOST SOBĚ I VŠEM OSTATNÍM, NECHŤ MOHOU VŠICHNI V MÍRU NAPLŇOVAT SVĚTLEM ŽIVOT SVŮJ I ŽIVOTY DRUHÝCH. RUŠÍM VŠE, CO JSEM KDYKOLIV, KOMUKOLIV, VČETNĚ MĚ SAMÉ VYSLOVILA A CO JIŽ NENÍ V SOULADU S MOJÍ DUŠÍ A STÁLE MNE ZATĚŽUJE…RUŠÍM, RUŠÍM, RUŠÍM. DĚKUJI.”
,,Právě teď a pro vždy ruším veškerý ortel, který byl na mne kdykoliv uvalen, právě teď a pro vždy ruším veškerý ortel, který jsem kdykoliv uvalila směrem ke komukoliv.”

Posted on 28. júla 2015, in Uncategorized. Bookmark the permalink. 2 komentáre.

  1. No neviem, príde mi to byť trošku dosť silené. A rušiť niečo na silu nikdy nie je dobré a hlavne sa to nedá. Leda, že by človek išiel sám proti sebe. Ak sa nám nejaké situácie v živote opakujú, možno je to len preto, aby nás na niečo upozornili a možno aj preskúšali, či sme sa náhodou neodklonili od toho nášho pôvodného zámeru a možno len niekto tam hore potrebuje vedieť a chce si nás možno aj overiť, či stále držíme ten svoj smer alebo sme znovu z neho zišli..či sme učebnú látku z tej predchádzajúcej situácie/lekcie pochopili a zvládli alebo si potrebujeme učebnú lekciu zopakovať, lebo sme z nej nepochopili zhola nič..a hlavne správne to vyhodnotili.. Ja som skôr za cestu pochopenia a prijatia toho, čo mi tá situácia chce a má povedať, ako rušenia nasilu niečoho, čo momentálne tak necítim a ani ako potrebu nevnímam, len ma to potrebuje niečo naučiť, tak prečo by som to mala rušiť? Ha?

    • amarylis2

      Ďakujem za váš názor. Toto je skôr pre ľudí, ktorí nechápu prečo sa im situácie opakujú. Ktorí sa dokola motajú a nevedia z blúdneho kruhu von 🙂 Nie každý vie čo nás daná situácia má naučiť… Nie každý pochopí… Život nežijeme len jeden…inkarnujeme sa všetci viac krát a v minulých životoch sme mnohí prisahali na kadečo a práve toto je možnosť, ako prísahy a sľuby zrušiť a pohnúť sa konečne ďalej. Želám Vám krásny deň 🙂

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: