Čo ku nám prichádza na budúci týždeň od 02.-08. 09. 2013… …alebo čo nám chce Nebo povedať…

..Srdce sa nepýta „prečo“? To len ego má tú potrebu. Srdce nepozná strach, to len rozum..

 15590_10151393456015572_991193661_n

 

Milovaní, stále viac prichádzajú ku nám rôzne podnety, ktoré nás nútia uvažovať, či to všetko, čo sa okolo nás deje a čoho sme súčasťou sme si vyprodukovali sami, vyrobili, pričinili sa o to. Posledné obdobie zmien nám prinieslo novú vlnu, na ktorej sme pocítili príliv novej energie. Vidíme sami, že niektoré okolnosti nášho života doslova začali vrieť. My sami sme sa stali zrazu súčasťou niečoho, pre nás nepochopiteľného. Všade sa písalo o príchode nových energií, kódov, svetla. A náš život nabral rôzne turbulencie.

Mysleli sme si -áno, mysleli, že už sme za vodou, že už je všetko len samé ružové. Veru nie priatelia. Sme súčasťou jedného veľkého diania, kde sa všetko mení. Svetlo, kódy, energie a všetko to nové, čo prišlo, si hľadá v nás nové miesto a stále upratuje. Ešte stále sa nám poukazovali veci a záležitosti, ktoré čakali na riešenie. Boli to dosť tvrdé odhalenia, útoky tmy. Len preto, aby sme mohli podstúpiť liečenie. Priznajme si, potrebné je zažiť aj tmu vlastnej duše, aby sme znovu objavili svetlo. To nás znovu naštartuje a dodá nám silu. Aj okolnosti svetového diania nemali na ružiach ustlaté. Prejavili sa veci, ktoré majú dopad na celé ľudstvo. Ako sme sa k tomu všetkému postavili? Naše reakcie boli rôzne, aby sme si nakoniec uvedomili, že celý tento proces je o dôvere. Dôverovať Vesmíru, Bohu, vedeniu v sebe. Čože sú naše chcenia proti vyššiemu plánu Stvoriteľa. Celková pointa je predsa v tom nedať sa zastrašiť, zneistiť, vyviesť zo svojho stredu a rovnováhy. Nech to akokoľvek vyzerá, naša úloha je v tom si uvedomiť, že sme vždy v bezpečí, vždy sa nám dostane pomoci, je o nás postarané. Uvedomiť si s láskou v srdci, že sme Božské stvorenia a cez lásku v sebe sme spojený s Ním.

 Nadchádzajúce obdobie je o našej pokore. K životu, k našej drahej Gaii, Bohu, Vesmíru, ku nám, k nášmu bytiu. Pokora je to slovo, ktoré si uvedomujme po tieto dni čo najviac. Sme súčasťou jedného celku, to vieme. Sme zároveň každý samostatná bytosť, ktorá svojim vlastným vyžarovaním vytvára ten celok. Tak sme súčasťou len takého celku, akými sme my sami. A tu je riešenie a odpoveď na naše otázky. Môžeme byť a žiť v takom svete, v aký veríme, aký si projektujeme v srdci, myšlienkach. Nech je vonkajší prejav našej reality akýkoľvek, dôverujme v to, čo chceme, aby bolo našou realitou. Nedajme sa zneistiť rôznymi správami, zastrašiť víziami hrôzy. Náš Stvoriteľ najlepšie vie, pozná….nás, náš svet. My len tušíme. Cez seba spoznávame Jeho. Prejavme teda pokoru k životu – dostali sme ho ako dar od Neho. Dôverujme, buďme v svojom strede a cez naše duchovné srdce sa môžeme napojiť na svetlo, energiu Stvorenia. Všetko, čo sa deje okolo nás, blízko i ďaleko, je momentálne naša skúška. Podľahneme strachom, obavám, alebo budeme dôverovať? Lebo…naša realita naberá na svojej reálnosti presne tým smerom, na ktorý sústredíme pozornosť. Pozornosťou ju generujeme, tvoríme…

 Tak zrušme zo svojej mysle všetky hrôzostrašné vízie, všetky obrazy, ktoré nám uberajú energiu. Upriamujme pozornosť na to, čo teší naše srdce a zrak.

Pozor na myšlienky, naozaj majú veľkú silu. Myslime láskavo, pozitívne. Veď čo vyšleme sa nám vráti. To je jediný zákon, čo je tu od stvorenia sveta. Zákon karmy, dáš- dostaneš, zaseješ- zožneš. Platí vždy a stále pre všetkých. Takto tvoríme, cez srdce svojim vyžarovaním. Preseknime všetky strachy a putá minulosti, všetko čo nás brzdí. Všetky teraz inkarnované duše sa dávno pred svojim zrodením rozhodli podstúpiť tento proces. Sľúbili sme Tam, že to všetko zvládneme a uspejeme. Preto tak preciťujeme srdcom energie, dotýka sa nás dianie. Často sa to v nás búri, cítime nespravodlivosť. Cítime, lebo si spomíname….Sme tí, na ktorých sme čakali. Sme tí, ktorí celým svojim bytím tvoria nový svet. Prebúdzajú sa nám schopnosti, ktoré sme kedysi používali. Stále však cítime, že to ešte nie je ono, že niečo ešte nie je prejavené, prebudené naplno. Máme v sebe strachy, ktoré nás spútavajú a nedovoľujú uvidieť srdcom. Strachy sú šírené zámerne. Je našou úlohou Tu a Teraz toto rozpoznať a dôverovať. Bez strachu. Tak odovzdajme všetky svoje strachy do Božej ruky, prepustime všetko čo nás spútava. Otvorme srdce, dovoľme prísť doň láske a svetlu. Dovoľme si byť slobodný. Všetko disharmonické, čo sa v nadchádzajúcich dňoch prejavuje v našich životoch je len ilúzia. Ilúzia, ktorá nás chce ešte držať v zajatí svojej moci. Ona už vie, že odchádza, sú to jej posledné záchvevy. My sa teraz a tu rozhodujeme uvidieť srdcom a počuť cez dušu všetko, čo pochádza zo svetla a od Stvoriteľa. Aby sme boli súčasťou sveta Lásky. Zamerajme sa na to, čo vyživuje našu dušu. Hľadajme pokoj v prírode, komunikujme s jej bytosťami. Nezabúdajme aj na teplo ľudských sŕdc. Vedome vyžarujme okolo seba cez srdce svetlo a lásku, šírme ju do okolia. Veď to poznáte, láska sa šíri vo vlnách, ako keď kameň do vody hodíš.

Nech každý jeden náš deň je našou oslavou. Oslavou nášho života, bytia, Jeho. Lebo sme stvorený na obraz Boží. A On je predsa láska, svetlo. Vždy, keď precitneme do nového dňa znamená, že máme zasa novú šancu ho prežiť čo najlepšie. Nalaďme sa na našu krásnu Gaiu, precíťme ju a poďakujme za hojnosť. Vyšlime pozdrav do Zdroja nášho Poznania, Bytia, každý tam, kde to pozná. Napojme sa cez svoje srdce na Svetlo Stvorenia. Precíťme toto všetko, nechajme ten pocit vliať do každej našej bunky a okolo nás a vedome vykročme do nášho krásneho farebného dňa.

 Pamätajme, sme poslami svetla, ktorí prišli na zem hovoriť o láske, tvoriť v nej a ju manifestovať vo svojich životoch. Kráčajme teda po našej vnútornej ceste. Jej smer nech určuje dôvera, pokora a láska.

 Eva Briešková -Elina

Pre http://gaia2010.sk/ 01.9.2013 napísala: Elina. Tento článok môže byť ďalej šírený, kopírovaný v neskrátenej, neupravenej podobe a len pre nekomerčné účely, pokiaľ bude pripojená celá táto poznámka aj s aktívnymi odkazmi. Ďakujem za pochopenie.

 

 

 

Posted on 2. septembra 2013, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: