Příznaky současné doby – vysvětlení.

[obrazky.4ever.sk] aniel, zena, hora, vodopad 7813840

Doba je význačná a přelomová, lidstvo zcela nepřipraveno vstupuje do jednoho ze svých nejtěžších období. Bude bojovat o přežití a o duchovní vzestup, který není automatický. Nerad bych šířil poplašné zprávy, ale mám dojem, že mnozí se ho nedožijí… Kosmické proudy a Slunce nám již předvádějí stále se zvyšující sílu. Ta se bude stupňovat.

 
Vědecké elity již mají ohledně měnících se základních vzorců povědomí, ale veškeré informace jsou zatím před lidmi utajovány, aby se předešlo panice. Z tohoto důvodu mlčí 
i média a jsou vymýšleny lži o tzv. “globálním oteplování” díky průmyslovému znečištění.
 
Fyzické potíže:   
       
Dříve prodělaná infekční nemoc (často různé druhy”únavového syndromu”, EBV virózy). Bolest a píchání v různých částech těla, zejména pak v zádech, hrudi, ramenech. Je to výsledek změn na úrovni DNA a uvnitř vás se budí “kristovské energie”. Krvácení z nosu či změny v menstruačních cyklech. Vaše energetické tělo se ocitá ve větším tlaku, což způsobuje v úvodní fázi krvácení.           
 
Nevolnosti. Pocit “je mi špatně od žaludku”. Dochází k různým změnám v rotaci Země, jejím sklonu, různě kolísají i gravitační tlaky. Citliví jedinci to cítí. Motání hlavy. Svět se s vámi najednou zhoupne, nebo se cítíte tak, jako byste právě vystoupili z kolotoče.
          
Neobvyklé spánkové vzorce. Často se probouzíte v noci mezi druhou a čtvrtou. V noci se toho s vámi děje a vy se prostě potřebujete jen na chvíli nadýchnout. Budou dny, kdy neusnete až do hluboké noci, budou dny, kdy se naopak budete budit velmi brzy. Budou často dny, kdy přes den budete úplně mrtví. Nebojte se jít si zdřímnout i přes den, hlavně odpoledne. Některé noci budete mít pocit, že spíte velmi mělce, že jste v podstatě ani neusnuli. Fyzická dezorientace. Občas nebudete vědět, kde jste. Budete také vychýleni ze své osy, tudíž se například mlátit o futra dveří. 
     
Různě se zvětšující a pak zase zmenšující uzliny. Problémy s polykáním. Občas se stane, že se zakuckáte při pití, nebo při polykání sliny. Návaly obrovského pocení, často i v noci.
          
Pálení očí. Citlivost na nízko vibrující energie. Je vám špatně v blízkosti některých lidí, nebo na některých místech, kde jste dříve neměli žádný problém. Problémy s dechem. Dechová cvičení budou v této době velmi důležitá. Občas budete doslova “lapat po kyslíku”.
 
             
Problémy s různými částmi kosterního systému. Budou vás tlačit nově se vyvíjející žlázy, např. v oblasti kostrče na zadku lze pociťovat velké bolesti při sezení. Muži budou pociťovat bolest varlat s měnícím se žlázním systémem. Ztráta šťávy. Můžete se cítit úplně vyždímaní, bez jakékoliv chuti dělat cokoliv. Je to v pořádku. Prostě vysaďte a dovolte si “nedělat nic”. Je to podobné jako restart počítače. Výpadky paměti. Nemůžete si vzpomenout na věci či jména, na která byste si dříve vzpomněli i pokud by vás probudili v noci.           
 
Bolesti zubů a pod zuby (zejména šestka vpravo nahoře… – zuby bolí zdánlivě bez příčiny a tvoří se pod nimi “váček-neváček”. Klesá tělesná teplota, často až k 35°C.
 
Psychické příznaky: Intenzivní, živé sny, často nebývale hrůzostrašné. Může se jednat o válku nebo nejrůznější příšery. Uvolňujete staré vzpomínky. Pocity obrovského vnitřního smutku bez zřejmého důvodu. Uvolňujete svou minulost (jak z tohoto, tak minulých životů) a to způsobuje smutek. Je to podobné, jako při stěhování do nového domu. Je zde smutek kvůli vzpomínkám, energii a zkušenostem starého domu. 
        
Pláč bez zřejmé příčiny. Podobně jako v přecházejícím odstavci. Je dobré a zdravé nechat stékat slzy. Pomůže to odplavit staré energie. Pomine to.   
       
Zvyšování četnosti “rozmluv a mluvení sám se sebou.” Zjistíte, že k sobě mluvíte stále častěji. Najednou zjistíte, že už 30 minut chatujete sám se sebou. Zažíváte novou úroveň komunikace, která se stane plynnější, soustředěnější a hlubší. Nezbláznili jste se. Pouze vámi plyne nová energie.
  
Výpadky vědomí. Pocit, že brzy omdlíte, že nejste ve svém těle. Vaše vědomí se zrovna toulá v jiné dimenzi. Záchvaty hladu, kdy sníte celou ledničku, či naopak několikadenní nechuť k jídlu.
         
Obrovské pocity samoty, i ve společnosti ostatních lidí či svých blízkých. Nepříjemné pocity ve společnosti skupin lidí. Jdete posvátnou duchovní cestou, po které musí kráčet sám. Navíc tak, jak je vám špatně, nejraději byste si někam zalezli… 
 
Další příznaky
 
Náhlé změny v práci či kariéře Velmi obvyklý symptom. Tak jak se měníte, mění se i věci kolem vás. Nebuďte znepokojeni, že jste stále nenašli vhodnou práci. Jste v proměně a možná uděláte několik pracovních změn, než se usídlíte v pozici, která vám bude zcela vyhovovat. 
  
Uvolňování z rodinných vztahů. Se svou rodinou jste spojeni 
prostřednictvím karmy. Zpracováním karmy se pouta postupně uvolňují a jste volní. Bude to vypadat, že se kamarádům a rodinným příslušníkům vzdalujete,ale pomine to a budete mít šanci navázat vztahy nové úrovně. U některých činností už prostě nemůžete vydržet. Nemůžete se již v klidu dívat na televizi, či dělat jiné činnosti, se kterými jste dříve neměli problém.
 
Obrovská touha odejít Domů. Říkáte si co na této šílené planetě pohledávám? Kde je láska? Kde jsou mí blízcí? Proč nejsem s nimi? Není to sebevražedná nálada. Nejde o prožívání pocitů frustrace, ale hlubokého stýskání po něčem, co tak důvěrně znáte.
      
Energie proudí doslova ve vlnách. Někdy celý den něco pociťujete, s výjimkou například dvou hodin, kdy se vám zcela uleví a pak to začne nanovo.Dříve to bývalo obráceně, ale s blížícím se vstupem Země do fotonového pásu Světla 21. prosince 2012 se poměr obrací…
           
Nic takového se vám zatím neděje? Ještě nepřišel váš čas. Transformace vás v každém případě v nejbližších letech dříve či později zasáhne. Až do této chvíle se týkala zejména duchovně pracujících či citlivých lidí, zásah bude větší a větší každým dnem…. Záleží také na tom, v blízkosti koho zrovna 
žijete, s kým si povídáte, s kým pracujete, s kým se milujete… tyto vztahymohou případné vaše změny buďto urychlit, nebo zabrzdit. V omezené míře (menší, než je nám předkládáno k víře) transformační proces ovlivňuje i strava. Věřte, že vaše tělo si přesně řekne, co potřebuje a co už nemůže, nevěřte knihám a duchovním guruům, že musíte být vegetariány, či cokoliv jiného. Věřte sami sobě a svému vnitřnímu Bohu! Pevně věřme, že lidé definitivně z povrchu zemského nezmizí, byť si o to některými svými myšlenkami a činy říkají. V každém případě nás však nečekají lehké časy. 
 
Někdy příště si povíme, co na transformační delirium zabírá, i když jen velmi zvolna. Článek je z připravované knihy o transformaci, kterou bych chtěl přes léto dokončit, aby se dostala ještě na vánoční trh.Článek rozesílejte svým známým, když rozesíláte všelijaké další kravinky, tohle je alespoň přínosné, resp. se může ukázat zdraví či život zachraňující. 
 
obdrženo e-mailem
zdroj: http://www.duchovniprednasky.estranky.cz

Posted on 11. februára 2013, in Uncategorized. Bookmark the permalink. 2 komentáre.

  1. oh, ved toto všetko sa mi deje… oh, oh, čo robiť?

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: