DAR NOVÝCH ZAČÁTKŮ…

31. 12. 2012

new-year.jpg

 

DAR NOVÝCH ZAČÁTKŮ

Andělé mi vysvětlili, že každý den máme potenciál k novým začátkům, ale většina z nás má tendenci tento potenciál ignorovat, protože se bojí změny. Nebo si prostě ani neuděláme čas na to, abychom si představili, jak by změna k lepšímu v našich životech vypadala.  Máme tolik potenciálních osudů, ale využíváme jich tak málo.

V tento roční čas se nám ale dostává zvýšené podpory. Vídám anděly požehnání, jak mezi námi v tyto dny chodí a dotýkají se každého z nás na úrovni srdce. Když se nás dotkne anděl požehnání, rozdmýchá v nás sebejistotu a odvahu, abychom mohli začít znovu.

Nové začátky nemusejí být velké a dramatické. Nejsou většinou o tom, že vyhrajeme v loterii, odstěhujeme se do cizí země nebo se staneme slavnými. Nové začátky jsou často o tom, že změníme přístup k sobě samým. Tolik z nás uzamyká své pravé já, protože se cítíme zranění nebo nehodní.  Dovolte si cítit lásku a soucit sami k sobě. Kdybyste jen viděli, co mi andělé ukazují, jak strašně zbytečně si komplikujeme a ztěžujeme životy, museli byste se smát. 

Pravděpodobně ten nejmocnější začátek, který můžete udělat, je opravdu vidět všechny ty nádherné věci, které jsou ve vašem životě, a dovolit lásce, lásce k vám samých i k ostatním , aby rostla. Existuje tolik nových začátků, které jsou nám otevřené. Nesmíte se bát. Jestliže toto čtete, požádejte svého strážného anděla, aby vám pomohl, a buďte si jisti tím, že v tento čas Nového Roku se vám dostane zvýšené pomoci a podpory andělů požehnání.

Modlím se za to, abychom se v roce 2013 všichni naučili vážit si naděje a světla, které jsou v našich životech, a abychom všichni sehráli svoji roli ve vytváření mírovějšího a spravedlivějšího světa.

Požehnání vám, vašim rodinám a milovaným,

Lorna

zdroj : http://www.andelevmychvlasech.cz

Posted on 31. decembra 2012, in Anjeli. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: