Všetko čo robíme, všetko čím prechádzame, všetko čo sa nám deje….. má svoj význam.

Oceňujte a využívejte své zvláštní schopnosti a dovednosti

autor: Svět zázraků, 27. December 2012 o 11:31 ·
 

Jednou z vašich nejvyšších dovedností je radit jiným lidem. Možná máte dar podporovat lidi v řešení jejich problémů a pomáhat jim vytvořit si nové vize jejich života. Můžete najít cesty, jak tyto své schopnosti používat v jakémkoliv zaměstnání, a začít se tak plněji věnovat své životní práci hned teď. Nebo vás vaše schopnosti mohou dovést k práci profesionálního poradce. Čím více máte možností dělat to, co milujete, tím více rozvíjíte svůj příspěvek světu, který jste sem přišli nabídnout, a tím větší hojnost si přitáhnete.

 

Jedna žena milovala psy, a protože se o ně dokázala velmi dobře postarat, její dům se brzy stal oblíbeným útulkem pejsků mnoha jejich přátel. Zjistila, že když používá tyto schopnosti, přináší jí to více radosti než jakákoliv jiná činnost. Začala tedy pracovat jako chovatelka a ošetřovatelka psů. Časem si uvědomila další svou dovednost – pomáhat lidem najít lepší vztah k jejich zvířátkům, a našla si mnoho možností, jak to dělat. Protože tak milovala svou práci a hojně využívala svůj talent, vnesla spoustu světla do života mnoha lidí a jejich zvířátek, a zároveň si dobře žila.

 

To, co děláte dnes, už nese zárodky vaší životní práce. Možná jste si všimli, že kdykoliv nastoupíte do nového zaměstnání, využijete mnohé schopnosti, které jste si rozvinuli už dříve. Jako by vás každé nové zaměstnání nějak připravovalo na to následující. Každá dovednost, kterou získáte a která vás baví, je důležitá na vaší vyšší cestě. Nemusíte vědět, proč jste se rozhodli právě pro toto místo nebo rozvinuli určitý talent či schopnost. Všechny dovednosti, které se takto učíte, budete jednou potřebovat. Věřte, že cokoliv děláte, vám vždycky pomáhá získat schopnosti k vaší širší životní práci.

 

Duane například zjistil, že při své původní práci geologa, na první pohled tak odlišné od jeho současné cesty léčitele a učitele lidí, využíval hodně podobných schopností. Jako geolog velmi rád létal letadlem, pozoroval zemi a mapoval zlomové linie po zemětřesení. Musel umět rozpoznat podrobnosti terénu, porozumět jim a oddělit významné údaje od nevýznamných. Tuto schopnost si dlouho cvičil a rozvíjel. Zajímavé je, že podstata této dovednosti je velmi podobná schopnosti jasnovidně sledovat energetické obrazce lidí, kterou využívá dnes. Také při tom potřebuje rozpoznat detaily, porozumět jim a oddělit významné údaje od nedůležitých.

I teď se učíte schopnostem, které později využijete nejrůznějšími způsoby. Sanaya měla v oblibě háčkování a vyšívání. Věnovala se této práci celé hodiny. Později si uvědomila, že tyto koníčky jí pomohly rozvinout schopnosti utišit mysl, uvolnit se a meditovat. Dnes tyto schopnosti používá při channelingu.

 

* * *

 

– z knihy Tvoření peněz, Sanaya Roman

 

Posted on 30. decembra 2012, in Pozitívne myslenie, Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: