Hľadáte aj vy nové možnosti?

Objevujte nové možnosti

autor: Svět zázraků, 26. December 2012 o 13:23 ·
 

Vaše bezhraničnost pochází částečně z nekonečného množ­ství možností, které máte na výběr. Můžete dělat všechno, po čem toužíte. Někdy vás tyto možnosti mohou doslova zahltit svou nekonečnou šíří, a tak se raději uchýlíte k pohodlné rutině. To je v pořádku, pokud jste si vědomi, že je to vaše volba. Pokud se však cítíte jako oběti nebo vězni svých zvyků, pak je třeba svá rozhodnutí přehodnotit.

Vždycky máte možnost se rozhodnout, jak strávíte každý nový den. Pokud si to nemyslíte, pak jste zapomněli na svá původní roz­hodnutí, která vedla k vaší nynější situaci. Zastavte se teď na chvíli a vzpomeňte si, proč jste se aspoň v některých případech tehdy roz­hodli právě tak, jak jste se rozhodli. Díky tomu si uvědomíte, že jste to byli ve svém životě vždycky vy, kdo si vše volil. A to i tehdy, pokud jste se rozhodli nechat za sebe rozhodnout někoho jiného. Zapamatujte si, že nikdy nemusíte dělat nic, co nechcete. V každé záležitosti máte svobodu.

Dnes se radujte ze všech možností, které před vámi leží, a snažte se pro sebe najít nové cesty. Můžete začít tím, že se začnete zabý­vat tím, co nového byste rádi vyzkoušeli v příštím roce. Vyberte si cestu, která ve vás vzbuzuje nadšení, a vdechněte jí život mla­distvou energií, která je obsažena ve všech nových možnostech.

 

* * *

 

Myšlenka pro tento den

Mám právo řídit se v životě podle své vnitřní moudrosti. Nyní se rozhoduji jednat tak, jak mne k tomu vede můj duch. Volím si štěstí, takže mohu žít naplno.

 

* * *

 

– z knihy Rady andělů na každý den, Doreen Virtue

 

 

Posted on 30. decembra 2012, in Pozitívne myslenie. Bookmark the permalink. 2 komentáre.

  1. Dobrý večer Anjelik Mirka,

    chcela by som sa spýtať, akú afirmáciu by ste mi poradili, keď nechcem, aby zeleň využívanú ako relaxačnú zónu v okolí môjho bydliska zničila plánovaná výstavba cesty… chcela by som nejako prispieť k tomu, aby k tej výstavbe nakoniec nedošlo a aby okolie zostalo aj naďalej neporušené a pokojné, so zeleňou a stromami.. ďakujem za radu

    Neli

    • Emilie,
      s takým niečim som sa ešte nestretla, myslím požiadavku 🙂 Ale skúsila by som niečo v zmysle : Okolie môjho domu, tvorí nádherná zeleň. Všade vôkol mňa sú nádherné stromy, tráva a kvety. Každý deň sa teším tejto kráse a užívam si ju plnými dúškami 🙂 ďakujem, ďakujem, ďakujem

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: