Mistr Hilarion – Poselství pro týden 23.12. 2012 – 30.12. 2012

Mistr Hilarion – Poselství pro týden 23.12. 2012 – 30.12. 2012

 
Milovaní, 

Tímto vstupujeme do nového Zlatého věku. Vítáme vás s obrovskou radostí! Energie jsou dosud velmi intenzivní a budou pokračovat ve svých aktivačních činnostech. Každá živá bytost na Zemi byla aktivována a naladěna na vyšší dimenzionální frekvence, a tak to bude pokračovat, dokud nebude každá bytost plně probuzena v novém Světle. Individuálním i kolektivním úkolem všech vás, kdo jste již probuzení, je vyzařovat i nadále své Světlo a pomáhat svým bližním, když jejich potřeba vzroste a bude viditelná. Vy, Světlonoši, se nyní dostáváte do pozice, která je důležitější, než kdy dříve. Nyní začínáte své Světlo využívat k manifestaci svých vizí lepšího Světa mnohem mocnějším způsobem, protože vy sami jste mocnější.

 

Přišli jste na tento Svět, abyste byli jeho součástí. Své ztělesnění v lidské formě jste osobně transformovali do jeho vyšší formy, což bylo a stále je od každého z vás požadováno. Zatímco vstupujeme do nového roku, udělá každý z vás další kroky ve svém vlastním osudu a i nadále se budete čas od času scházet ve skupinách, abyste podpořili další pozitivní změny na tomto Světě. Síla velkého množství lidí jednajících v Jednotě může vyvolat mnohé zázraky a na planetě to začne být mnohem zřetelnější.
Budete stále silněji vnímat tíži nižších dimenzionálních energií, vycházejících z nitra vašich Bytostí, a začnete se cítit šťastní a veselí při těch nejobyčejnějších příležitostech. Když budete procvičovat své vědomé soustředění všemi smysly vašeho vyššího já, začnete objevovat dříve nepoznané světy, které vás vždy obklopovaly. Někteří již ve svém okolí zaznamenávají čistší a jasnější barvy. Sluneční svit se zdá být bělejší a zářivější. Pozorujte svět kolem vás během svých každodenních životů, procvičováním probouzejte své nové smysly.

Vaše společná práce Světla v minulých letech umožnila zejména to, aby všechno na této planetě postupovalo bezpečně vpřed do nového galaktického cyklu, který svítá na novém obzoru vaší planety a všech jejích obyvatel. Všichni jste byli a stále jste velmi potřební pro uzemňování se do Země coby svodidla pro tyto jemnější energie proudící nyní vaší atmosférou. To se nyní stane mnohem snazším a přirozenějším způsobem života, protože bude ubývat polaritních energií a život na Zemi bude všeobecně plný lehkosti a půvabu.
Jakmile se začnou stará paradigmata rozpadat a staré způsoby jednání na této planetě již nebudou podporovány novými energiemi, lidé začnou vnímat nové tóny harmonie, míru a spolupráce na Zemi, což bude mít na oplátku vliv na velké a blahodárné změny ve všech oblastech života na této planetě. Nyní vám radíme, odpočívejte a relaxujte se svými milovanými a užívejte si vzestupné energie. Často se smějte a užívejte si při oslavách života blízkost s těmi, které milujete! Jsme stále s vámi.
 
JÁ JSEM Hilarion
 
©2012 Marlene Swetlishoff/Tsu-tana (Soo-tam-ah) Strážce Symfonií Milosti
www.therainbowscribe.com
 
Pro všechny poutníky na Cestě Lásky, do češtiny přeložila Lenka D (www.transformace.info). Tuto českou verzi je možné v nezkrácené a neupravené podobě dále kopírovat a rozšiřovat nekomerčním způsobem, pokud bude připojena celá tato poznámka včetně všech zdrojů i s aktivními odkazy.

Posted on 29. decembra 2012, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: