Meditácia od Arin….

 

Meditácia u Arin

Zem začala opäť reagovať na zmeny, ktoré sa odohrávajú v srdciach ľudí. 

Je čas splnu. Zemské veci vnímané počas pravidelných cyklov, vplývajú na naše srdcia. Energia života je vnímaná každým jeho nádychom. Každým jeho pohybom. Energia vôkol našej galaxie jemne vyžaruje do okolitého univerzu príjemné paprsky nášho chcenia. Túžby po čistých myšlienkach. 

Pri meditácii som opustila svoje telo jednou z energií, ktoré mám k dispozícii. Cestou tam som zazrela jemné substancie, ktoré by som ako človek opísala jednoducho. Energia Anjelov. Obraz, ktorý som zazrela ma veľmi potešil. Zo Zeme smerovali k tejto energii energie obyčajných ľudí a energia Anjela, ich s láskou prijímala. Otvorila svoju náruč a energie zo Zeme splynuli s touto energiou Anjela. Farebné škály prelínajúcich sa svetiel menili svoje miesto, smer i hustotu. Krásny komunikácia si vravím… Nebudem rušiť, tak som zmenila smer a pokračovala do neznáma- známa. 

Opäť som niečo uzrela, mladých ľudí, ktorý snívajúc riešili svoje technické zameranie. Snová komunikácia. Na chvíľu som ostala. Vidím snové napájanie, dohodu, jedna energia od anjela objala všetkých zúčastnených. Z hmoty vyprskla jemná niť a smerovala k Zemi. Nad Zemou sa rozdelila do viacerých smerov. 

Prišli na to. Ráno vstanú a budú mať odpoveď. Usmiala som sa. Škoda len, že v realite budú konkurencia. Neprizná si to ani jeden z nich. Snáď raz. Raz si to pripustia. 

Vyšla som do širokého vesmíru. Občas ma rozčúlili satelity. Stopa ľudských výmyslov. 

Vletela som do energie, kde rozhovor ostal tam. Späť som šla s pocitom- vybavené. Mala som radosť. Za mnou sa ťahala energia, ktorá smeruje k Zemi. Energia bytia. 

” Otvoríme brány… ” … pripravte sa… znie mi v ušiach ako sa preberám späť do fyzického tela. 

Viem, chystám sa… dám priestor…. Získala som inštrukcie, a mienim to dodržať…. 🙂

Termín a miesto zverejním na tejto stránke… posielam vám energiu a objatie… 🙂

s láskou Arin…. 🙂

Posted on 11. júla 2012, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: