Najlepšou STOPKOU, ktorá zaberie okamžite, je dostať z ,,HORA” po nose…..

 

Za posledné dni a týždne som sa stretla s mnohými ľuďmi, ktorý zaznamenali akési ,,čudné” obdobie. Nuž toto čudné obdobie postretlo aj mňa a prišiel čas kedy sa z hora naozaj postarali o to, aby som nemohla pracovať a venovať sa čomukoľvek čo sa ezoteriky ako takej týka. Boli ľudia, ktorý pochopili, boli taký, ktorý dobiedzali i naďalej a boli taký, ktorý mi rovno povedali máš čo si chcela! Áno je to tak a priznávam to bez hamby a verejne…. Namiesto riešenia svojich problémov, som sa zavalila prácou, len aby som nevidela, čo sa vôkol mňa deje a keď už bolo práce vyše hlavy prišla STOPKA! Stopka pri ktorej som sa musela zamyslieť nad mnohými udalosťami v mojom živote, či už súkromnom alebo len tak všeobecne. K čomu však tieto slová??? Asi som mala potrebu Vám vysvetliť, že veci treba riešiť…. že veci a situácie netreba odkladať stále na bok, lebo každá palica má dva konce. Áno mám a ešte aj budem mať ťažšie obdobie, pretože veci nie vždy idú ako by sme chceli, ale viem, že už idú správnym smerom…. Niekedy je naozaj treba dostať riadnu po nose, aby sme pochopili. A taktiež Vám chcem povedať, že už som tu opäť pre Vás a opäť  vám odpoviem na Vaše otázky ….. Ďakujem za podporu všetkým, veď oni už vedia o kom píšem, ďakujem Bohu a Anjelom, že stáli pri mne a ďakujem Vám, že ste tak trpezlivo čakali 🙂

Posted on 27. februára 2012, in Uncategorized. Bookmark the permalink. 4 komentáre.

  1. Mirka zase bude dobre, zvládneš to uvidíš. 😉 Občas sa aj my potrebujeme zastaviť a zamyslieť sa nad všetkým, vstrebať určité veci a potom môžeme pomaly poučený kráčať ďalej.
    Dušička ti posvieti na cestu, nechaj s ňou viesť. 😉

    • anitraM,
      Mati ďakujem za tvoje slovká …. nieje to ľahké, viem, že to tak má byť a snažím sa naozaj všetky udalosti ustáť, len problém je, že niekedy sa už cítim, akoby som stála v neustálom prievane…..

  2. Mirka, veľmi ti držím palce!

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: