ANDĚLSKÉ ČIŠTĚNÍ ARCHANDĚLA MICHAELA.

ANDĚLSKÉ ČIŠTĚNÍ ARCHANDĚLA MICHAELA
autor: Světlo Atlantidy, 20. augusta 2011 o 7:58

Když máme o někoho strach, viníme se z neštěstí jiného člověka nebo když masírujeme někoho, kdo se trápí emocionální bolestí, můžeme ve snaze pomoci omylem převzít tuto negativní duševní energii. Dělá to každý, zejména ti služebníci světla, kteří se příliš snaží pomáhat ostatním a často na svůj vlastní úkor. Proto nám andělé ukazují tyto metody, jak při službě ostatním zůstat vyrovnaní. Chtějí, abychom pomáhali, ne však, abychom si tímto procesem ubližovali. Musíme proto zůstat otevřeni pomoci od ostatních, včetně andělů. Mnozí služebníci světla jsou výjimeční v poskytování pomoci, ale už ne tak dobří v jejím přijímání. Toto je způsob, jak tyto tendence uvést do rovnováhy.

Abyste mohli být s pomocí andělů očištěni, řekněte v duchu: “Archanděle Michaeli, volám tě nyní, abys ze mě odsál následky strachu.” Poté v duchu uvidíte nebo ucítíte velkého anděla.

Je to archanděl Michael. Budou jej doprovázet menší andělé známí jako Skupina milosti. Všimněte si, že Michael drží vysávací hadici. Dávejte pozor, jak hadici prostrkuje skrze vrchní část vaší hlavy (nazývané korunní čakra). Musíte se rozhodnout, zda chcete rychlost vysávání nastavit na extra vysokou, vysokou, střední nebo nízkou. Také mu ukazujte, kam má hadici během očišťovacího procesu směrovat. Navádějte v duchu vysávací hadici svojí hlavou, svým tělem a nechte ji objet také všechny orgány. Vysajte každičký kousek těla až po konečky prstů u rukou a nohou.

Možná uvidíte nebo ucítíte, jak hadice nasává chuchvalce vaší duševní špíny., stejně jako když vysáváte zaprášený koberec. Všechny bytosti, které projdou hadicí, se na druhé straně ocitnou ve vlídné péči skupiny milosti, která je doprovodí ke světlu. Pokračujte ve vysávání, dokud hadicí nepřestane proudit duševní špína.

Jakmile jste očištění, archanděl Michael přepne na opačný chod a z hadice začne proudit husté, zubní pastě podobné bílé světlo. Jde o jakési “vyplňování” míst, jež předtím zadržovala duševní špínu.

Technika vysávání je jednou z nejúčinnějších metod, jakou jsem kdy vyzkoušela. Můžete ji použít i na jiné lidi, ať už budou procesu přítomni nebo jej provedete na dálku. Stačí pouze myslet na to, že na ně chcete tuto metodu uplatnit a jde to. I když během tohoto procesu nic nevidíte ani necítíte, i když si třeba říkáte: “nenamlouvám si to snad?”, výsledky budou nezpochybnitelné. Většina lidí pociťuje po vysátí odpadu okamžitě zmírnění deprese a přestává se zlobit.

Z knihy Poslové světla od Doreen Virtue.

vložil -Ag-

Posted on 4. novembra 2011, in Anjeli. Bookmark the permalink. 4 komentáre.

  1. Myslím, že jsem již několikrát použila něco podobného, abych pomohla těm, kteří to potřebovali..a opravdu to funguje! Lidičky se cítili skvělem jaksi lehce. I já sobě takto pomáhám, neboť se potřebuji i jjá očišťovat…děkuji za krásný článeček, snad pomůže každému, kdo jej bude následovat!

  2. Je to krasna a učinna vizualizacja a pomaha každemu zbavit sa nagativity a patogenity . Mam aj ja stym skusenost.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: