VÝZNAM SPOLEČNÝCH ŽIVOTNÍCH ČÍSEL VE VZTAZÍCH.

VÝZNAM SPOLEČNÝCH ŽIVOTNÍCH ČÍSEL VE VZTAZÍCH ….Součet životních čísel dvou lidí.
Životní číslo vypočítáme postupným sčítáním čísel v datumu narození až nám vyjde prvočíslo mezi 1-9. Ty pak sečteme a výsledek nám řekne co a jak.
Společné číslo 2
Tento vztah bude ve znamení podpory a věrnost, úcty a lásky. Společné zájmy i řeč. Je tu vzájemný obdiv a respekt a rovnoměrně se umíte podělit i o moc. Oba umíte brát i dávat a snažíte se o klid a harmonii. Problém se může ukázat v zodpovědnosti a důslednosti a také v žárlivosti. POVZBUZUJTE SE!
Společné číslo 3
Vzájemná láska s hezkou dávkou humoru, láskyplnost a upřímnost. Vždy oblíbený pár, společenský pro kolektivní práci. Vztah plný zábavy, vášně a sexu. Problémem se může ukázat, pokud nebudete umět druhému říct, co opravdu cítíte, ale jen to co si myslíte! Dejte si také pozor na přílišné dávání a braní, mohlo by to způsobit sebelítost a nedocenění.NASLOUCHEJTE SI!
Společné číslo 4
Máte mnoho společného pro vytvoření pevné základny pro vztah a pocit jistoty. Zodpovědnost a zvyk dělat vše důkladně a pečlivě. Velmi vhodné pro společné podnikání. Pokud nechcete, aby vznikali hádky a výčitky, nesnažte se vzájemně soupeřit, nebo být lepší než ten druhý. Nehledejte romantiku, tento vztah je zemitý. PODPORUJTE SE!
Společné číslo 5
Tento vztah bude rozhodně nestereotypní a činorodý. Společné zájmy, smysl pro rodinu, podnikání. Přehled o potřebách druhého a vzájemného naslouchání, inspirace a podpory. Je opravdu nutné si vzájemně mít k sobě důvěru a umět si poskytnout vzájemnou svobodu a prostor. CHVALTE SE!
Společné číslo 6
Lidský a nesobecký vztah. Obětavost a vstřícnost, pohoda a laskavost. Mnoho optimismu, kdy ideály se mohou proměnit ve skutečnost. Problémem se zde může ukázat přílišná vstřícnost a nezklamat toho druhého, kdy to může přerůst v ustavičnost a vlezlost. Je nutné spolu komunikovat a vzájemně se i umět pochválit. PODPORUJTE SE!
Společné číslo 7
Zdá se, že jste se pro sebe narodili. Inteligentní a duchovně založený vztah. Oba toužíte po kráse byť v podobě třeba útulného domova. Umíte se shodnout v názorech, snech, plánech.Je tu vzájemné pochopení a hlavně podpora, síla a kuráž. Jedinou slabostí se může ukázat závislost na partnerovi. VAŽTE SI SEBE NAVZÁJEM!
Společné číslo 8
Vliv a bohatství. Rozhodně se vám bude dařit v obchodních aktivitách, neboť víte oba, jak vydělat peníze. Velká naděje na materiální úspěch. Máte rozdílný temperament a to vás vzájemně přitahuje. V tomto vztahu obtížně budete hledat city, nebo romantiku. Také vzájemná dominantnost a snaha ovládat druhého může být problémem. TOLERUJTE SE! 
Společné číslo 9
Přes hluboké spojení a toleranci oba nahlížíte na život rozdílně, umíte se vzájemně milovat, ale i urážet a obviňovat. Máte odlišný temperament a sklon se kritizovat a ovládat. Tento vztah bude vášnivý a výbušný. BUĎTE VSTŘÍCNÍ!
Společné číslo 10
Naprosté souznění- ideální spojení. Velice brzy nastoupí pocit jako byste se znali už dlouho. Jste si vzájemně oporou. Máte velkou možnost mít nádherný, nevšední a divoký vztah. Jen si dávejte pozor na to být dominantní, a co rozhodně zlomí vaz je nevěra a pletky!!!!!!!! VĚŘTE SI!
Společné číslo 11
Tady velký pozor! Oba chcete být „1“, být lepší než ten druhý a prosadit si svou. Toto spojení je jen pro lidi, kteří umí být trpělivý se schopností domluvit se a umět i ustoupit. DŮVĚRA A TOLERANCE! 
Společné číslo 12
Emočně zajímavý vztah plný výbuchů a usmiřování. Máte šanci vše společně zvládat, jen když zaměstnáte mysl plánováním budoucnosti. Bohužel většinou vyhraje silnější a tyranizuje slabšího, což může i skončit fyzickým násilím! NUTNÝ KOMPROMIS!

Posted on 14. septembra 2011, in Numerológia. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: