Posledné zbohom….

Možno pre niektorých od veci, no pre mňa veľmi dôležitá a bolestivá udalosť …..a preto som tohto muža,  manžela, otca, syna, priateľa ale predovšetkým úžasného človeka chcela spomenúť aj na mojom blogu, ktorý je o anjeloch a Paľko Demitra sa práve pripojil medzi nich.

O smútku…

Smútok je čierny závoj, ktorý bez varovania zahalí naše oči, naše mysle a hlavne naše duše. Svet stratí svoju farebnosť a prevláda len tá jediná farba. Farba smútku. Keď v utorok prehrali naši futbalisti  s Arménskom ovládol ma smútok. A to som ešte netušil, že o pár hodín príde ten naozajstný, pri ktorom sa ten predošlý bude zdať úplne smiešny….  

Smútok je emócia silná ako radosť. Obidve vytvárajú krajné limity pre naše životy. Bez nich by boli tak trochu nudné. Bez nich by sa ťažšie prejavovalo to človečenské, čo je v nás.

Dúha je nádherná. Keď sa zjaví zdvíhame v úžase svoje tváre k oblohe. Vzniká vtedy, keď sa stretne slnko s dažďom. Radosť so smútkom. Smiech s plačom. Vtedy svet žiari všetkými farbami života.

Paľo Demitra nám  celý život rozdával radosť. Jeho smutné oči pri rozlúčke v Bratislave, ako keby už niečo tušili. A vyvolali príval sĺz u mnohých fanúšikov na tribúnach.

Paľo sa stal dúhou. A verím, že odteraz, keď  sa tento farebný zázrak zjaví na oblohe, si na neho so smutným úsmevom spomenieme….

 

Foto: sportky.topky.sk

Čítajte viac: http://martinstunda.blog.sme.sk/c/274976/O-smutku.html#ixzz1XLJtQKWO

Posted on 8. septembra 2011, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: