Čistenie….

Občas se cítíme unavení, podráždění nebo deprimovaní, aniž bychom tušili proč. Na vině je často kontakt s lidmi, kteří jsou negativně naladěni. Je životně důležité pravidelně se od těchto energií očišťovat. 

Oblíbené očistné metody:

1) Rostliny:
Pravděpodobně nejsnažší způsob, jak se zbavit duševního odpadu je využívat pomoci Matky přírody. Stejně jako rostliny přeměnují kysličník uhličitý na čistý kyslík, dokáží také přeměnit nižší energie.Rostliny jsou nápomocné zejména ve zbavování těla energetických jedů. Andělé nás nabádají, abychom měli rostliny poblíž postele. Zatímco spíte, dokáže květina v květináči postavená na vašem nočním stolku udělat zázraky! Absorbuje těžkou energii, kterou jste během dne vstřebali a pošle ji do éteru. Nebojte se, rostlině nijak neuškodí. Andělé říkají, že nejlépe se osvědčují velkolisté rostliny, protože široké listy vstřebávají větší energetické pole. Monstera nebo filodendron jsou proto dobrou volbou.Čínské učení feng-šuej také doporučuje vyhnout se rostlinám se zašpičatělými listy nebo trny. 

2) Přetínání éterických vláken: každý , kdo pracuje s lidmi, by měl vědět o éterických vláknech a o tom, jak s nimi zacházet. Kdykoliv si k vám někdo na základě svého strachu vytvoří závislost ( třeba z obavy, že jej opustíte nebo z přesvědčení, že jste zdrojem jeho energie či štěstí), vzniká mezi vámi vlákno.Vidí jej všichni, kdo jsou jasnozřiví, a vytuší jej každý, kdo spoléhá na svou intuici. 
Tato vlákna vypadají jako chirurgická trubička a jejich funkce připomíná hadice na čerpání benzínu. pokud si k vám nějaký zoufalý člověk vytvoří pouto, pak z vás skrze toto éterické vlákno vysává energii. Nemusíte vlákno vidět, ale cítíte jeho účinky: jste unavení nebo smutní, aniž byste tušili proč. Je tomu proto, že člověk na druhém konci vlákna právě odčerpal vaši energii nebo vám skrze vlákno poslal svou toxickou energii. 
Je dobré “přetnout vaše vlákna”. Tím onu osobu rozhodně neodmítáte, neopouštíte ani se s ní nerozcházíte. Pouze přetínáte nefunkční, ustrašenou, na závislosti založenou část vztahu. Láskyplná část zůstává nedotčena.
V duchu nebo nahlas vyslovte: 
“Archanděli Michaeli, volám tě na pomoc.
Prosím, přetni vlákna strachu, jež vysávají
mou energii a vitalitu.
Děkuji ti.

Pak zůstante chvíli potichu a nezapomente z hluboka dýchat, neboť dech otevírá dveře andělům spěchajícím na pomoc. Pravděpodobně ucítíte, jak jsou vlákna přetínána nebo bytahována. 
Nemějte vůči těmto lidem žádné výčitky. Pamatujte si, že nejste jejich zdrojem energie nebo štěstí-je jím Bůh. 
Přetínejte svá vlákna kdykoliv je třeba

3) Vysávání
Když máme o někoho strach, viníme se z neštěstí jiného člověka, nebo když masírujeme někoho, kdo se trápí emocionální bolestí, můžeme ve snaze pomoci omylem převzít tuto negativní duševní energii. Dělá to každý, zejména ti služebníci světla, kteří se příliš snaží pomáhat ostatním – často na svůj vlastní úkor.Proro nám andělé ukazují tyto metody, jak při službě ostatním zůstat vyrovnaní. Chtějí, abychom pomáhali, ne však, abychom si tímto procesem ubližovali. Musíme proto zůstat otevření pomoci od ostatních včetně andělů. Mnozí služebníci světla jsou vyjímeční v poskytování pomoci, ale už ne tak dobří v jejím přijímání. Toto je způsob , jak tyto tendence uvést do rovnováhy. 

Abyste mohli být s pomocí andělů očištěni, řekněte v duchu: 
Archanděli Michaeli, volám tě nyní, abys ze mě odsál následky strachu”. 
Poté uvidíte nebo ucítíte velkého anděla. Je to Archanděl Michael. Budou jej doprovázet menší andělé známí jako Skupina milosti

… z knihy Doreen Virtue “Poslové Světla aneb Co vám chtějí sdělit vaši andělé”

 

Zdroj: zdravi4u.cz

Posted on 1. septembra 2011, in Zdravie. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: