Meditácia odpustenia s Archanjelom Michaelom.

Meditace odpuštění s archandělem Michaelem

Archanděl Michael
Jak provádět odpuštění, aby opravdu fungovalo
Vždy je třeba odpustit oběma stranám, sobě i druhému. Ublížila-li jsem někomu sama, on mi to vrátil v podobě negativního přijetí. Ublížil-li mi někdo, vrátila jsem mu to v podobě negativních myšlenek, které jsem mu posílala. Máme-li při setkání s člověkem, a´t známým nebo neznámým pocit, že nás ohrožuje, není nám s ním dobře nebo začne některé z dalších příznaků: špatně se dýchá, točí se hlava, zvedne se žaludek, bolí u srdce, klesání v nohou, slabost v nohou – je to neklamný příznak toho, že si máme co odpustit.
I když nevíme konkrétně, co se má odpouštět, je výborné provést následující meditaci na odpuštění, která mi byla (Marii Blankytné) sdělena na moji prosbu pomocí automatického písma:
*Sed se vzpřímenou páteří. Soustředím pozornost do srdeční čakry a sleduji svůj dech tak dlouho, až se mi podaří zklidnit se. Pak řeknu mentálně nebo nahlas: “Pane Ježíši Kriste, dokázal jsi odpustit všem, kteří tě ponížili a vzali ti život. Pomoz v mém srdci vzbudit cit lásky, soucitu a odpuštění. (říci aspoň 3x)
*Pak přenést pozornost do 7.čakry se slovy: “Otevírám kalich poznání a přijímám energii Světla Krista, která mi pomůže odstranit bloky energií, způsobené neodpuštěním a tak uzdravovat mé tělo.” (říci aspoň 3x)
*S nádechem pak vedu Světlo do 6.čakry a říkám: “Prosvětluji 3.oko, abych vnitřním zrakem dobře “viděla” ty činy, které potřebuji odpustit (3x)
*S nádechem vedu Světlo do 5.čakry se slovy: “Prosvětluji 5.čakru, abych našla správná slova k vyjádření mého odpuštění.” (3x)
*S nádechem vedu Světlo do srdeční čakry – uvedu příklad mého odpuštění, které jsem dělala: “Odpouštím sobě, že jsem věnovala mému vnukovi mou péči tak dalece, že mu začala být přítěží a odpouští mému vnukovi to, že se ohradil nevhodnými slovy. Odpouštím nám oběma.” V této srdeční čakře zůstanu tak dlouho, až se ve 3.oku objeví některá z příjemných barev – bílá, zlatá, žlutá, růžová, zelená. Pak poděkuji za pomoc a mohu skončit.
Pokud nevíme, co si máme s daným člověkem odpouštět, použijeme výše popsaného způsobu s tím rozdílem, že v srdeční čakře říkáme:
“Odpouštím mé duši i duši tohoto člověka to, že vztahy našich duší nebyly vždy v souladu se zákony Vesmíru. Prosím archanděla Michaela, pomoz mi rozpustit karmický svazek našich duší. Propouštím tuto duši ze své minulosti a uzavírám tuto minulost. Odpouštím oběma našim duším.”
Opět zůstanu v této čakře tak dlouho, až barva ve 3.oku naznačí, že se to povedlo. Někdy je třeba opakovat tuto meditaci několik dní, než je úplně všechno vyčištěno.
Autor: Marie Blankytna http://marieblankytna.blog.cz/

Posted on 23. augusta 2011, in Anjeli. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: