Anjelské modlitby….

Andělské modlitby – rodina, vztahy

5. 4. 2008

Pokud chcete požádat Boha nebo anděly, aby zasáhli do vašeho rodinného života, tady je několik krásných a  účinných modliteb, které můžete odříkat (v duchu, nahlas nebo je třeba napsat). Samozřejmě si je můžete i upravit, aby odpovídaly vašim potřebám.

 

Modlitba za početí dítěte

Drahý Bože,

máme na rozdávání spoustu lásky a chtěli bychom se o ni podělit s děťátkem. Žádám Tebe i anděly, abyste nám pomohli s početím. Prosíme, pošlete do našeho života jednu z vašich nejzářivějších duší a umožněte této bytosti, aby se stala naším dítětem. Děkujeme.

Obrazek

Modlitba za uzdravení vztahu mezi rodiči a dětmi

Nejdražší Bože,

prosím, pomoz mně a mým dětem k harmonickému vztahu. Žádám Tě o pomoc s uzdravením všech obav, jež nám brání v tom, abychom si dokázali navzájem projevit lásku. Prosím, pomoz mým dětem soustředit se a radovat. Prosím, pomoz mně i mým dětem přijmout mě i život, jaký žiji. Žádám Tebe a anděly, abyste mně a mým dětem pomohli zbavit se ukřivděnosti a neodpuštění jeden druhému. Prosím, pomozte nám k láskyplnému vztahu. Amen.

Obrazek

Modlitba za lepší chování dítěte

Drahý Bože,

prosím, pomoz mi porozumět mému dítěti. Žádám Tě, abys obklopil mé dítě láskou,  moudrostí a inteligencí. Prosím, pomoz mu přijmout zodpovědnost za jeho chování. Žádám Tě, abys ho vedl k rozumným rozhodnutím založeným na lásce a nikoli na strachu. Žádám Tebe a archanděla Michaela, abyste očistili mé dítě od vazeb a zábran, které by mu mohly bránit ve štěstí. Děkuji.

Obrazek

Modlitba za ozdravění vztahů v rodině

Drahý Bože,

vím, že můj příbuzný a já máme své strážné anděly. Žádám, aby nám tito strážní andělé pomohli napravit naše rozepře a neshody. Prosím, pomoz nám zbavit se zloby a neschopnosti odpouštět.. Žádám, aby veškeré následky našich chyb byly vymazány a zapomenuty všemi, jichž se to týká. Prosím, pomoz mi zbavit se všech předsudků, které mám vůči sobě samé nebo vůči ostatním. Žádám, aby nám strážní andělé jasně sdělili Tvé rady, protože vím, že Ty nám přeješ usmíření. Děkuji Ti.

Obrazek

Modlitba za příbuzné

Nejdražší Bože,

prosím, pomoz mému příbuznému pocítit klid a štěstí. Žádám Tě, abys k němu vyslal další anděly, kteří jej utiší. Prosím, obklop celou naši rodinu oblaky své Boží lásky. Pomoz nám uvolnit se a udržet si víru a důvěru. Dej nám, prosím, znamení své lásky, abychom mohli odhodit všechny strachy. Děkuji Ti za všechnu Tvou léčivou lásku.

Obrazek

Modlitba za přátelství, jež je u konce

Milovaný Stvořiteli,

hluboko uvnitř cítím, že mé přátelství s … je u konce. Žádám Tě, abys nám pomohl  přijmout tento krok s důstojností a v klidu. Žádám Tebe a anděly, abyste mi pomohli být laskavá a zároveň upřímná k sobě i ke svému příteli. Prosím, pomoz mi uvědomit si pravdu tak, aby mé kroky vycházely z lásky namísto strachu, pocitu viny nebo závazků. Prosím, utěš mého přítele, abychom oba mohli přijmout tuto změnu pozitivně.

Obrazek

Modlitba za nalezení nového přítele

Nejdražší Bože,

představuji si, že jsem obklopena milujícími přáteli, se kterými toho mám hodně společného. Cítím přítomnost nových přátelství se stejně smýšlejícími dušemi a žádám Tě o pomoc při zhmotnění této představy. Prosím, veď mě za novými lidmi, kteří jsou pozitivně, duchovně naladěni, zdravě sebevědomí a zábavní. Prosím, pomoz mi uvědomit si, že si lásku a pozornost těchto nových přátel zasloužím. Moc Ti děkuji.

Obrazek

 Modlitba za nalezení duchovního partnera

Drahý Bože,

prosím Tebe a anděly o pomoc při nalezení nádherného milostného vztahu s mým duchovním partnerem. Dejte mi prosím jasné pokyny, jak toho člověka najít, a pomozte nám setkat se a užívat si vzájemné blízkosti. Žádám vás pomoc při vytváření takových okolností, které mi tento vztah co nejrychleji zajistí. Prosím pomozte mi zbavit mou mysl, tělo i city všech zábran, jež by mě snad od velké lásky zrazovaly. Prosím, pomozte mi slyšet a následovat vaše božské vedení, jež mě povede k nalezení a k radosti se vztahu dvou spřízněných duší. Vím, že mě můj protějšek hledá stejně vroucně, jako já hledám jeho. Oba vás prosíme, abyste nás svedli dohromady a pomohli nám poznat a přijmout požehnání nekonečné lásky. Děkuji.

Modlitbičky pocházejí z knížky Léčení s anděly od Doreen Virtue. Tam byste našli i další podrobnosti o tom, jak nám andělé pomáhají a jak s nimi můžeme komunikovat.

Pokud se chcete o komunikaci s anděly dozvědět něco hned teď, podívejte sesem.

A andělské karty najde najdete zde.

 Zdroj: http://www.silna-zena.cz

Posted on 3. augusta 2011, in Anjeli. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: