Vliv Venuše – 29. 10. 2010

Posted on Október 30, 2010 by atlara

Dne 29.10.2010 bude přicházet záření Venuše mimořádné intenzity. Plazma Venuše obohatí zemskou atmosféru. Záření Venuše bude mít vliv na lidské vědomí – přehodnotíme společensky uznávané obrazy Lásky, ale také si vzpomeneme na prapůvodní vědění Lásky. Pokud se nám podaří oddat této venušské vlně, může u nás začít vnitřní proces, který nás povede ke schopnosti svobodné Lásky. To se nejen může stát, ale dokonce by se to mělo uskutečnit zejména u těch lidí, kterým leží na srdci spirituální Vzestup lidstva a nové celosvětové pole míru.

Vyzařování Venuše 29.10.

29. 10. 2010 - Vliv Venuše

Měli bychom se oddat těmto venušským impulzním vlnám a nechat je na sebe působit. Pokud tyto dny např. necháme přes den ležet na Slunci krystal, bude tento krystal do sebe jasně a intenzivně přijímat vše, co nám chce Venuše zprostředkovat. Budeme-li tento krystal pak nosit při sobě, bude nám trvale předávat tyto vstupy, tyto vibrace. Postačí ale také, pokud se sami vědomě na několik minut posadíme na Slunce, abychom si “stáhli” tento venušský download. To spustí vnitřní procesy, které vypnou především naše očekávání v lásce a aktivují naši schopnost svobodné Lásky. Hodí se na to nejen 29.10., ale celé období od 27.10. do 31.10. Vliv Venuše 29.10. má vyvolat vnitřní proces, který chce uskutečnit transformaci spojenou s rokem 2012. Transformace 2012 je revolucí ve vědomí lidstva. Centrálním téma této revoluce spočívá v transformaci našich obrazů lásky a v osvobození lásky. Přesná analýza tohoto procesu… (snad brzy přeložím, v originále zdehttp://www.meinthema.com/templates/de/s … ktober.pdf)

Souhrnný výklad

29.10. Očekáváme záření Venuše mimořádné intenzity. Toto kosmické záření aktivuje v poli vědomí lidstva možná až drásavým způsobem témata kolem lásky. Měli bychom si uvědomit, že v lásce vedeme válku. Mělo by nám být jasné, že bude válka v lásce přetrvávat tak dlouho, dokud v lásce – obzvlášť v partnerství – chceme vlastnit. Mělo by nám být jasné, že se celosvětová uzdravující proměna vědomí uskuteční jen tehdy, když budeme mít odvahu jít v lásce novými cestami. Záření Venuše nám připomene přesně toto. Ze skrytu vystoupí nová síla, kterou jsme dlouho pronásledovali a potlačovali a kterou známe pod jménem Lilit. Tato síla nám ale přinese opravdové vědění Lásky, vědění lásky, které má zásadní význam pro důležitou proměnu Vědomí naší doby. Přeji proto nám všem odvahu, dát těmto venušským silám v sobě prostor. Aby mohla rozkvést nová opravdovost, pravdivost v lásce v sobě. A aby se postupně mohlo uskutečnit léčení Lásky.

Tak se staň! Tak to je!

Akce Vize 2012

Nacházíme se uprostřed procesu enormní přeměny. Vstupujeme do nového světa, který je nám zcela neznámý.Pro tento nový svět potřebujeme ale nové obrazy a nové modely žití. Tyto nové obrazy ale musíme vytvořit zcela nově, protože přesně víme, že staré obrazy a modely již nefungují. Ve spojení

Werner Johannes Neuner    – http://www.meinthema.com/

Zdroj překladu: http://channeling.wbs.cz

http://www.astrohry.cz/products/a29-10-2010-vliv-venuse-/

 

This entry was posted in Chanelling Site. Bookmark the permalink.

 

Posted on 30. októbra 2010, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: