Sananda: Prepísanie vašej minulosti, prítomnosti a budúcnosti

Prepísanie vašej minulosti, prítomnosti a budúcnosti: Meditácia v Ľudskom Matrixe

Správa od Sanandu, September 2010
Prijala Rev. Michelle Coutant

Milovaní,

Čas vo vašej tretej dimenzii vnímate ako lineárny. Je to ilúzia, ktorá mnohých z vás zdržiava pred vašim Božím účelom a vašim sústredením do vášho Posvätného Srdca. Mnohí z vás trávite váš „čas“ v oblastiach vašej minulosti alebo budúcnosti, znova vytvárate minulosť a prenášate ju do vášho Teraz, tým že sa na ňu sústredíte. Mnohí z vás trávite svoj „čas“ tým, že prenášate svoje sústredenie na budúcnosť a tak zmenšujete vašu tvorivú silu, ktorú máte v Prítomnosti. Vy máte svoju Božskú silu v Prítomnom okamihu, v ktorom musíte udržovať pozornosť. Tvorte v Prítomnosti. Udržiavajte svoje sústredenie v Prítomnosti. Prítomný okamih obsahuje minulosť, prítomnosť a budúcnosť. Všetko sa deje v Prítomnom okamihu. Celé vaše životy sa dejú a sú prežívané v Prítomnom Okamihu. Keď liečite svoju minulosť, máte schopnosť prepísať a zmeniť svoju minulosť. Keď chápete to čo ste prišli prežiť a učíte sa a získavate duchovnú múdrosť a lekcie a skúšky, ktoré vám boli a sú ponúkané, meníte a prepisujete svoju minulosť. Máte túto schopnosť, pretože Všetko Čo Je sa stále rozpína, je to poddajné, je to tekuté, a vy, ako spolutvorcovia z Božským Zdrojom máte schopnosť pretvoriť minulosť, prítomnosť a budúcnosť v Prítomnom Okamihu.

Strávte nejakú meditáciu, preciťujte silu všetkého čo ste v tomto Božskom Prítomnom Okamihu. Rozšírte svoje zmysly a vedomie, aby obsiahli minulosť, prítomnosť a budúcnosť. Stanovte si zámer, že pozorujete a skúsenosti a emócie sú akoby na filmovom plátne. Nemusíte ich zažívať v tomto Prítomnom Okamihu. Rozšírte svoj matrix. Je to vaša stránka, ktorá je veľkou mriežkou, energetický ovál, ktorý vás obklopuje keď Božské svetlo vteká do vašej korunnej čakry ako fontána, vteká do vášho matrixu. Svetlo vyteká v základni vášho matrixu a prúdi hore po stranách a vracia sa ako fontána do vášho matrixu, do vašej korunnej čakry. Preciťujte tento prúd a vizualizujte svoj matrix, Milovaní, dýchajte zhlboka a nechajte prúdiť svetlo a vedzte že vo vašom matrixe je každá skúsenosť, každý život, minulý, prítomný a budúci, to ste vy. Dýchajte zhlboka a začleňte toto poznanie. Seďte potichu a preciťujte to v každej stránke a fazete vášho bytia. Dýchajte zhlboka a chápte, že môžete prepísať všetko čo ste prežili, všetko čo ste zažili. Je to možné, Drahí. V tomto Prítomnom Okamihu preneste svoje uvedomenie do svojho matrixu, preciťujte prítomnosť svojho matrixu a rozšírte ho, aby vyplnil miestnosť, v ktorej sedíte. Váš matrix je dosť veľký. Zmenšujete jeho veľkosť keď žijete svoj fyzický život, aby ste sa mohli poľahky pohybovať. Rozšírte teraz svoj matrix a pociťujte krásu, Božskosť vášho matrixu.

Teraz preskúmajte svoj matrix. Nájdite vo svojom matrixe temnotu; nájdite tiene, škvrny. Toto, Milovaní, sú nedokonalosti z minulosti, prítomnosti a budúcnosti, ktoré môžete teraz transmutovať. Privolajte svoje nedokonalosti zo svojich minulých životov, tohto súčasného života a nedokonalosti z budúcnosti. Privolajte všetko čo už vám neslúži vo vašom živote; privolajte všetky nižšie aspekty siedmych Lúčov a vašich siedmych čakier, ktoré sú vo vašom matrixe. Privolajte všetko negativitu, ktorá vás brzdí pred tým, aby ste boli a vyjadrovali to čo ste prišli byť; Boh v hmotnej forme. Nepotrebujete zažívať nič z toho čo privolávate. Teraz stanovte zámer sprevádzať nedokonalosti späť do Zdroja, späť do vášho pôvodného stvorenia ako bunky Boha, späť ku tomu čo nazývate odlúčenie. V skutočnosti nie je žiadne odlúčenie. Je len to, čo vnímate ako odlúčenie. Vy ste Božský Zdroj vo večnom Teraz, v tom, čo vnímate ako vašu minulosť, prítomnosť a budúcnosť.

Teraz, Milovaní, privolajte svoju Mocnú Ja Som Prítomnosť a aktivujte Fialový Plameň. Privolajte Fialový Plameň, aby prúdil zhora nadol, aby plápolal z vášho Posvätného Srdca a aby prúdil hore z Matky Zem, naplnil a obklopil vás a váš matrix ako hurikán. Pošlite prúd Fialového Plameňa do zeme ako dar. Dýchajte a nechajte prúdiť Fialový Plameň dovnútra cez vašu korunnú čakru, nech naplní vás, vaše pole, a váš matrix a nech prúdi von spodkom a hore po stranách vášho matrixu a späť navrchu ako fontána. Pociťujte prúd a láskavo požiadajte Fialový Plameň, aby transmutoval všetko vo vašej minulosti, prítomnosti a budúcnosti, čo už neslúži vášmu najvyššiemu dobru a najvyššiemu dobru všetkých. Pozorujte ako Fialový Plameň transmutuje všetky temné oblasti, čistí a maže, keď posielate Fialový Matrix naprieč svojim matrixom. Pošlite Fialový Plameň naspäť až ku Božskému Zdroju. Transmutujte ilúziu odlúčenia, Drahí. Dýchajte zhlboka, a dovoľte, aby Fialový Plameň prečistil a premazal váš matrix a každú stránku a fazetu vás, späť do Božského Zdroja.

A teraz, keď cítite, že ste pripravení, naplňte svoj matrix Nebeským Svetlom Boha. Vdychujte a preciťujte svetelný prúd ako vchádza cez vašu korunnú čakru cez vrch vášho matrixu, ako fontána, preciťujte a vizualizujte ako ružové svetlo lásky napĺňa vás, vaše pole, váš matrix a pošlite ho dole do zeme ako dar. Naplnte Seba a svoj matrix týmto požehnaným Božím Svetlom. Rozšírte toto svetlo von do celého Stvorenia a tak pomôžte celému Stvoreniu rozpínať sa do Božieho vedomia. Teraz, Drahí, si stanovte zámer premeniť všetku minulosť, prítomnosť a budúcnosť na osobnosť Boha. Premeňte minulosť, prítomnosť a budúcnosť na cnosti, vlastnosti a stránky Boha. Nasajte 12 Lúčov Boha, osobnosť Boha, priveďte všetky bezchybné kvality potrebné na uskutočnenie seba majstrovstva. Priveďte presné množstvá každej z nich, čo vás privedie do ľahkosti, pôvabu, lásky a radosti v minulosti, prítomnosti a budúcnosti. Priveďte presne správne množstvá, aby ste vyvážili svoje štyri telá a boli osobnosťou Boha. Vy ste Boh. Vy ste bezpodmienečná láska, vy ste múdrosť, vy ste hojnosť, vy ste mier, radosť, harmónia. Vy ste každá cnostná vlastnosť dvanástich Lúčov. Vizualizujte ako týchto dvanásť Lúčov napĺňa vás a váš matrix, v presne správnych množstvách pre pokoj a milosť.

Milovaní, každý z vás má veľa vrstiev, ktoré treba prečistiť a premazať keď šplháte po duchovnom rebríku. V závislosti na vašom prijatí, vašej túžbe a vašej ochote môžete zažiť prostredníctvom tejto meditácie hlbokú premenu. Prehĺbiť svoju túžbu, svoju oddanosť a odhodlanie, môžete urobiť veľký postup vpred ku dosiahnutiu a uskutočneniu svojho Božieho Ja. Môžete robiť toto čistenie a mazanie pravidelne. Zakaždým keď ho urobíte, začleníte a vyčistíte a vyjasníte a vyvážite svoju minulosť, prítomnosť a budúcnosť, takže budete zušľachťovať svoj diamant a leštiť ho do stále žiarivejšieho jasu. Vždy keď urobíte túto meditáciu sa pohnete o krok ďalej na vašej ceste ku majstrovstvu, vašej ceste návratu do vyšších ríš. Privolajte ma keď robíte túto meditáciu. Pomôžem vám ak požiadate a podporím vás láskou, silou a odvahou keď putujete svojou posvätnou cestou domov. Ja som tu s vami, v Láske vášho Posvätného Srdca.

Ja som Sananda.

Môžete kopírovať a zdieľať s Láskou a Požehnaním. Prosím kopírujte túto správu v jej celistovosti, dajte zásluhu Sanandovi prostredníctvom Rev. Michelle Coutant a poskytnite odkaz na: www.transformingradiance.com

preklad: SiR

www.ee.dunres.sk

This entry was posted in Chanelling Site. Bookmark the permalink.

Posted on 3. októbra 2010, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: