Archanjel Michael – Vy ste tlkot Kozmického Srdca Boha

Posted on September 27, 2010 by atlara

Správa od Archanjela Michaela, Október 2010
prijala Rev. Michelle Coutant

Milovaní,

Začnite teraz, v tomto Prítomnom okamihu rozpínať svoje vedomie. Úsvit nového veku je tu, bol tu už po nejaký čas, keďže svetlo sa zbieralo na vašej planéte od 19eho storočia. Teraz je čas kedy ste žiadaní vystupňovať svoje úsilie povzniesť sa, povzniesť ľudstvo a všetok život so sebou. Teraz je čas pre vašu záverečnú snahu a váš záverečný tlak, aby ste priniesli vašu milovanú Zem do rovnováhy a harmónie, aby ste priniesli seba do rovnováhy a harmónie, a aby ste pomohli vašim bratom a sestrám vrátiť sa do rovnováhy a harmónie. Ako postupujete to 2011 a ďalej, svetlo vylievané na vašu planétu sa bude zosilovať. Astrologické udalosti podporujú tento proces a my žiadame každého jedného z vás, aby ste vystupňovali svoje úsilie.

Teraz nie je čas pre slabosť srdcom. Znova vás žiadame, aby ste nezabúdali, že schopnosť tvoriť všetko čo si prajete, máte v Prítomnom okamihu. V Prítomnom Okamihu sa vyplnia všetky vaše sny, vaše túžby, ale musíte zostať sústredení v Prítomnom Okamihu. Prítomný Okamih je sila Všetkého Čo Je, sila celého Stvorenia. Vy, drahí, máte silu celého Stvorenia v sebe. Nie ste obmedzení na vašu hmotnú nádobu. Nie ste obmedzený na „ja“, ktoré vnímate. To je ilúzia, Drahí, ilúzia, ktorá vám neslúži k prospechu.

Žiadame vás, aby ste rozšírili svoje vedomie, aby ste sa videli tak ako vás vidíme my. Vaše pole sa v skutočnosti rozpína za hranice hmotného, za hranice vášho domova, vášho mesta, vašej krajiny, vašej planéty. Vaše pole sa rozpína do vašej slnečnej sústavy, vašej galaxie, vášho vesmíru a do všetkých vesmírov. Vaše pole sa rozpína do celého Stvorenia. Vy ste svetlo Boha. Vy ste Boh a Boh obsahuje celé Stvorenie. Cíťte ako svetlo Boha prúdi do vás a cez vás, ako rozpínate svoje uvedomenie alebo svoje pole. Rozšírte svoje vedomie a začleňte toto poznanie, že nie ste obmedzení. Vy ste neobmedzení. Vy ste celé Stvorenie. Cíťte ako cez vás prúdi sila celého Stvorenia. Cíťte v sebe tlkot kozmického srdca.

Tlkot vášho srdca je tlkot srdca Boha. Tlkot srdca Boha tepe cez vás. Neboli by ste v ľudskej forme, keby cez vás tlkot srdca Boha netepal, a neoživoval vás v každom Prítomnom Okamihu. Tlkot srdca Boha je tlkot srdca celého Stvorenia. Je to kozmický tlkot srdca. Tento kozmický tlkot srdca tepe celým Stvorením a každou jednou dušou na vašej planéte. Rozšírte sa do tohto uvedomenia, Drahí.

Rozšírte sa do poznania, že je vám pre vaše výtvory dostupná Kozmická kuchyňa. Ako by ste mohli byť obmedzení, keď ste svetlo Boha? Boh je neobmedzený, stále sa rozpína, všetko zahŕňa, a vy ste toto svetlo Boha. Vedzte, že to tak je. Rozviňte a buďte toto poznanie, Drahí, pretože tento prichádzajúci rok je rokom veľkého rastu a rozširovania. Dovoľte si prúdiť v Rieke Života, v láske vášho Posvätného Srdca. Dovoľte si rozpínať a uvoľňovať sa v každom jednom Prítomnom Okamihu a vedzte, že Kozmický tlkot srdca a svetlo celého Stvorenia prúdia cez vás. Nemôže to byť inak, Drahí. Ste to len vy, kto umožňuje obmedzenia. Ste to len vy, kto uskutočňuje v Prítomnom Okamihu voľbu zotrvať v bolesti a utrpení. Rozhodnite sa teraz, Drahí, že už máte toho dosť. Rozhodnite sa teraz Drahí, uplatniť nárok na vaše Božské Vrodené právo. Vaše Božské Vrodené právo je dokonalosť Boha. Je to dokonalosť celého Stvorenia.

Zažili ste veľkolepý a nádherný čas, experimentovanie s dualitou tretej dimenzie, experimentovanie s tvorením v hustote. Hovoríme vám, ten čas sa skončil. Hovoríme vám, je čas vrátiť sa na vaše miesto vo vyšších ríšach. Je tu len láska, radosť, rovnováha, harmónia, mier, dobrá vôľa a hojnosť po ktorej tak túžite. Všetko Čo Je pozná len hojnosť. Žiadame vás, aby ste si pamätali, že hojnosť zahŕňa v sebe dobré zdravie, uspokojivé vzťahy a všetko čo napĺňa radostný zážitok pre každého z vás. Hľadajte a buďte láskou a radosťou, Drahí. Zostaňte sústredení v láske vašich Posvätných Sŕdc.

Tak veľa z vás šplhalo po duchovnej hore a Prítomný Okamih je čas priniesť vašu ťažkú prácu a vašu oddanosť ku naplneniu. Vy ste tlkot srdca Boha, tlkot srdca Kozmu. Dovoľte si tým byť, Drahí. Dovoľte si žiariť vaše svetlo, byť vašimi skvelými Božskými Ja vyšších ríš.

My sme tu aby sme vám pomáhali vo vašom Božskom úsilí, keď zostávate sústredení v Prítomnom Okamihu a dovolíte, aby vo vás tepal Kozmický tlkot srdca.

Ja som Archanjel Michael a prinášam vám túto pravdu

Môžete kopírovať a zdieľať s Láskou a Požehnaniami. Prosím kopírujte správu v jej celistvosti, a odovzdajte zásluhu Archanjelovi Michaelovi prostredníctvom Rev. Michelle Coutant a poskytnite odkaz na: www.transformingradiance.com

Preklad: SiR

Posted on 3. októbra 2010, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: