ARCHANDĚL URIEL – Úloha zla

Poselství Archanděla Uriela

20.9.2010
Úloha zla
Ptáte se, proč Bůh dovolil, aby ve světě existovalo zlo, když stvořil tolik bolesti a utrpení? Jestliže jste děti Světla, proč žijete ve světě, který může být tak temný? Jestliže účelem všeho na zemi je velebit Světlo, jakým způsobem se na tomto účelu může podílet zlo? Je zlo součástí vzestupu? Vy, kteří jste trpěli při prožívání zkušeností temnoty, zla, odloučení a bezmoci, byste rádi věděli, proč je tato energie pozemskou součástí. Je zde jako součást cesty třetí dimenzí, která vede od odloučení ke spojení a která je cestou od strachu k lásce.
A stejně jako u všeho v pozemské rovině, účelem zla je zesílit Světlo. V tomto plánu duality je jedním ze spousty vazeb, jejichž vibrace jsou zakotveny ve strachu. Ti, kteří ztělesňují vibrace zla vás tedy upomínají na Světlo. Protože oni souhlasili s tím, že budou představovat strach a jeho vibrace ve svém životě a s tím, že jejich skutky a slova umožní, aby se dualita odhalila způsoby, které by nemohly být naplněny těmi, kteří kráčí cestou Světla. Těmi nejzlejšími mezi lidmi jsou ti, kteří vás přivádějí do hlubin temnoty a umožní tak mnohým, aby si namísto temnoty zvolili Světlo. Bez temnoty by nemohlo být zakoušeno Světlo a každý si musí zvolit Světlo před temnotou. To je smyslem vzestupu.
Cesta od oddělení ke spojení je tou, která vás přivede od temnoty ke Světlu. Je to jednou z mnoha rozhodnutí na vaší cestě, které musíte učinit z vašeho srdce. Musíte být ochotni vybrat si Světlo a odmítnou zlo, ne proto, že se bojíte, ale protože jste se rozhodli uznávat Světlo uvnitř vás samých a dovolit mu, aby bylo převládající a vítěznou energií na vaší cestě. Světlo osvětluje temnotu a rozhodnutí pro Světlo pozvedává vibrace strachu, avšak stále je možné si vybírat mezi energiemi. Toto je cesta vzestupu, kterou jste vytvořili a ti, kdo se rozhodli pro Světlo, mohou kráčet touto cestou; ti, kdo už nemají více temnoty k odžívání, si mohou vybrat cestu Světla, lásky a osvobození od strachu. To je důvodem pro vzestup.
Zlo transformujete, když se posouváte od strachu k lásce. Je snadné rozhodnout se pro Světlo z pozice strachu jednoduše proto, že Světlo bude ulevovat vaší bolesti. Avšak jakmile jste osvobození od bolesti a mimo strach, budete se stále rozhodovat pro Světlo? Tato volba se uskutečňuje v každém okamžiku, když se rozhodujete pro spojení před odděleností, božství nebo bezmoc, lásku namísto strachu. Ať už je toto rozhodnutí volbou temnoty nebo světla, lásky nebo strachu, zla nebo dobra, vše je v božském pořádku na cestě vzestupu a každá cesta jednoduše zrcadlí vibrace a úroveň světla, tak jak je toho schopná. Tím, čím větší je rozhodnutí pro světlo a čím více jsou pozemské vibrace pozvednuty za hranice duality strachu, bude zlo transformováno ve světlo a láska a mír budou obvyklými cestami tohoto světa.
Copyright ©2010 Jennifer Hoffman a Englightnening Life OmniMedia, Inc.
Z anglického originálu pro www.kruhysvetla.blog.cz a www.channeling.wbs.cz přeložila Lenka S.
Podmínky pro kopírování článku:
Tento článek je možné volně kopírovat a nekomerčním způsobem dále šířit pokud bude uvedena celá tato poznámka se zdroji textu a aktivními odkazy.
This entry was posted in Chanelling Site. Bookmark the permalink.

Posted on 3. októbra 2010, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: