Automatické kreslenie :)

Na blogu anitram.wordpress.com, som si prečítala niečo zaujímavé o automatickom kreslení. No a ako ma už mnohí poznajú bol by v tom čert, keby som ja niečo neskúsila 😀 😀 😀 Výsledky???? No posúďte sami 😀Vôbec nemám tušenie, čo týmto môže moja duša vyjadrovať, takže za každý komentárik budem vďačná 😀 😀 😀

Posted on 4. septembra 2010, in Automatické kreslenie. Bookmark the permalink. 17 komentárov.

 1. ufff krásne Mirka 😀
  V tom druhom obrázku špirála je duchovná cesta, verlyba je symbolom prírody a boha

  v tom prvom by som povedala že z tej špirály idú niečo ako anjelské trúby a tie dvojité špirály by mohli byť niečo ako dvojitá keltská špirála liečenie.
  Idem sa pokúsiť o automatické písanie a potom napíšem. Vyskúšaj aj ty, nech ti napíše, čo to znamená, vezmi ceruzu a papier, alebo cez PC uvidíš dokážeš to.
  Na prvý pokus veľmi dobré. Super.

 2. anitraM,
  joj ďakujem 😀 😀 😀 no skús čo ti to povie…som nedočkavá 😀 😀 😀 a ďakujem vopred 🙂

 3. 🙂 ty máš aspoň trúby….a ja som zatiaľ iba z toho trúba 😀

 4. Mirka duša vníma svet inak ako my, ja som v tom videla symboly a ona mi povedala, aby si sa s ňou spojila ako som ti povedala, lebo najpravdivejšie vyjadrenie nájdeš od nej. Vezmi pero papier natiahni ruku a spýtaj sa. Ona ti napíše.Dokázal to môj 13 ročný syn, dokážeš to aj ty. Vieš, ty si liečiteľka ako sa to naučíš môžeš využívať aj automatickú kresbu diagnostiky . Skús a daj vedieť ako ide.

 5. ok som teda zvedavá. Môj syn v tom prvom videl nejkú oslavu niečoho 😆
  Pekný večer idem off.

 6. pekné Mirka, najčastejšie sa vyskytujú špirály.Možno toto ti pomôže: Špirála je pozitívnym symbolom zobrazujúca model rastu a vývoja, označuje aj svet, slnko alebo život. Pomocou nej možno chápať našu tzv. ,,cestu životom” a fakt, že síce môžeme prejsť určitým bodom nášho života znova a znova, ale zakaždým naň nazeráme z inej perspektívy. Taktiež môže symbolizovať nekonečno alebo duchovnú cestu, prechod zo sveta, ktorý vidíme do sveta, ktorý vidia šamani počas tranzu. Ide teda o tvar vhodný na meditáciu. Pre Keltov znamenala ochranu najmä keltských území pred budúcim duchovným zlom. Podľa C.Junga je špirála archetypálnym symbolom zobrazujúcim kozmické sily a podľa starovekých Britov bola špirála spojovaná zo ženskosťou a vstupom do života. Tvar špirály nachádzame aj pri evolúcii, genetike (DNA), v prírode (hurikány, tornáda), cykly času a života (narodenie-smrť-znovuzrodenie). Podľa smeru zatočenia ich môžeme vo všeobecnosti deliť na pozitívne (zatočené v smere hodinových ručičiek) označujúce rozvoj a negatívne (proti smeru hodinových ručičiek), ktoré majú tendenciu rušiť niečo, čo už bolo, majú opačný vplyv.

  Na tom druhom obrázku vidím anjela. 😀

 7. Zaujímavé je na tom to,že podobné kresby kreslím už roky. Tie tvary vydávajú aj nejaké energie,ktoré na nás pôsobia. Prajem Slnko na ceste životom.

 8. tak ja skusim tiez nieco dodat 🙂 ten prvi obrazok je vlemi pozitivny a ide z neho vela energie, je az taky eurforicky, ja v nom vidim vela radost a hlavne ocakavania a ochoty podelit sa s niecim s nami co sa odvija z tej spiralky, co je v tebe a je to pozitivna vec , ktora bude ovplyvnovat aj inych ludi , farby su jasne a ziarive, citit z nich energiu, spirala je hruba v strede, plna zivota a uz vybieha von a vselico mozne z nej, co sa dlho zbieralo vo vnutri a ma dobre zaklady, je tam nieco ako kniha, alebo ej to rozvity kvet alebo motylik s mnohymi kridlami 🙂 tiez nesie so sebou nieco vesele a jasne nieco s cim sa chces asi podelit 🙂
  inak ta kresba je krasna, a celkovy dojem velmi dobry 🙂

 9. xixixi ty si ale zlaticko 🙂 tie kresby su krasne, je to ako terapia a clovek aj vidi co v nom je a co potrebuje dostat von a aj dava von , pre druhych 🙂
  ja tiez teraz kreslim a tiez ma to velmi tesi 🙂 asi mas v sebe vela energie a vela informacii a vidis suvislosti a citis u ludi kde je to pokazene a co treba opravit 🙂
  tak nech ta vejcucniky xixiix moc nevycerpaju 🙂
  papap a kresli aj z casu na cas 🙂

 10. Krasne kresby, ja v prvom vidim znak znamenia kozorozca a anjelsku trubu, druhy obrazok mi pripomina hlavu barana. Moze to mat pre teba nejaky vyznam?

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: