Vzkaz zlaté dušičky 29.8.2010 Rodinné – vesmírné – vztahy

Posted on September 2, 2010 by atlara

V nové fázi měsíce již bude vše připraveno k nástupu nového řádu. Stále více lidí je znepokojeno nad tím, co se kolem děje. Je stále ještě velice těžké pro vás všechny vidět skryté souvislosti, avšak mnozí začínají pohlížet na situace kolem sebe pátravým zrakem a uvědomují si změny kolem sebe, ale také manipulaci a neustálý strach, který tato manipulace přináší. Vše z tohoto velice oslabuje psychiku, což se bude ještě stupňovat. Mnozí podlehnou tlaku a odejdou.

cesta

Tento rok se pomalu blíží ke svému konci a s ním přichází velice důležitá událost. Sami v sobě nalézáte sílu a stále více jste naladěni na zvyšující se vibrace. Mysl se účastní nového pohledu na svět a vy stále častěji pronikáte do vyšších dimenzí. To, co zažíváte, vás uvádí v úžas, i když jsou to stále jen malé střípky poznání. Země již nastupuje svou cestu a stejně tak také vy všichni. ↓ Země se stále očišťuje. Je to nutné. Mnozí jsou velice oslabeni z těchto procesů. Období od září do konce roku bude velice význačné pro celý svět. Rozhodne se zde o budoucnosti Země a celého lidstva. Mnohé informace pronikají mezi lidi, avšak jen velice malá část ze skutečné “pravdy”. Všichni však můžete svou budoucnost ovlivnit. A proto se snažte ještě dvojnásobně více, abyste pomohli sami sobě. Všechno, co přijde, je výsledkem vaší minulosti, to, co žijete nyní, se zobrazí v budoucích dnech.

V těchto dnech je také možnost velkého urychlení vývoje duší. Duší, které však poznají a využijí svou příležitost. Velice rychle se mohou posunout ve svém vývoji a je toho třeba, neboť Země potřebuje co nejvíce světla. Čím více bytostí zazáří, tím více světla se rozlije po Zemi. Světelná podstata je v každém z vás. Je zde možnost velkého očištění a odkrytí této podstaty uvnitř vás všech. Každodenní starosti vás v tomto velmi omezují. Avšak nic není nemožné. Tyto dny jsou dny proměny osobností u mnohých. Jakoby se najednou před vámi otevřely dveře, které vám poskytnou zcela jiný obraz, nežli ten, který jste dosud znali. Tento obraz vás však velice přitahuje a nejste schopni od něho odtrhnout pohled, neboť jste to vy, vaše podstata, která se zde promítá.

Vaše duše vám ukazuje váš domov, cítíte spojení s vaší vesmírnou rodinou. Možná právě potkáváte nové lidi. A cítíte, že i když se vidíte poprvé, jste spolu spojeni již věky. V této chvíli si přicházíte vzájemně do životů. Ne tak, jako tomu bylo dosud, ale proto, abyste zformovali svou budoucnost za pomoci rodinného štěstí a lásky. Čím více lidí se takto potká a spojí, tím silnější energie budou vyzařovat. Pravděpodobně tím také spálíte větší množství rodinné karmy. Jsou to vztahy založené na lásce a vzájemném pochopení a také na rodinných poutech.

Vztahy založené na nepochopení a násilí zde již nemají šanci. Tyto vztahy budou stále častěji měněny. Také duše přicházející do této reality, přijdou na základě lásky a vzájemného spojení. Nebude zde možnost počít dítě tak úspěšně jako dosud, pokud dva lidé nebudou vibrovat na vibracích lásky. Ještě to však potrvá, nežli se vše očistí. Vám všem přejeme mnoho štěstí a síly v proplouvání životem na Zemi. Ať vás láska provází. Ámen.

Zdroj:

This entry was posted in Atla-Ra. Bookmark the permalink.

Posted on 3. septembra 2010, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: