,,Vzťahy” cez Akašické záznamy

Posted on August 24, 2010 by atlara

Drahí, veľmi si pomôžete na svojej snahe priniesť harmóniu a rovnováhu do svojich vzťahov, keď vidíte vzájomné pôsobenie s druhými ako príležitosť učiť sa. Môže byť pre vás veľmi nápomocné, keď odstúpite a pozriete sa na každého vo vašom živote ako na Majstra Učiteľa. Nezáleží na tom či to je intímny milenecký vzťah, či je to rodinný vzťah, či je to letmý vzťah s niekym koho stretnete vo vašom dennom živote. Môže to byť vzťah ku niekomu s kým pracujete. Každý vzťah je príležitosť učiť sa duchovné lekcie. Každá príležitosť vám ponúkne rast a múdrosť keď ste ochotní vidieť svoje vzťahy z tohto hľadiska.

Vaše vzťahy sú vaša najväčšia príležitosť pre rasť, pretože budete skúšaní každý deň a budú vám ponúkané lekcie každý deň. Ľudia, miesta a situácie, ktoré si ku sebe priťahujete, sú presne tí ľudia, miesta a situácie, ktoré potrebujete na to, aby ste sa naučili lekcie a získali múdrosť. Môžete jednoducho používať výraz Majster Učiteľ pri pohľade na každú osobu, s ktorou vzájomne na seba pôsobíte počas dňa. Toto bude veľmi jednoduchý spúšťač a pripomienka, že táto osoba vám má čo povedať, niečo vás naučiť, aj keď je to veľmi krátke stretnutie. V každej situácii je niečo čo sa dá naučiť. Ak sa chcete z nejakej situácie poučiť a získať múdrosť, vzájomné pôsobenie s druhým nesmie byť stresujúce, ani nabité emóciami. Jednoduchý rozhovor vám môže ponúknuť veľa múdrosti, ak ste si vedomí, že osoba, s ktorou sa rozprávate, je ku vám pritiahnutá z určitého dôvodu a má niečo veľmi hodnotné a múdrosť, ktorú vám chce odovzdať.

Ako si môžeme pomôcť, aby sme boli každý deň otvorení tejto predstave?

Za prvé a predovšetkým počúvajte, drahí. Odložte nabok potrebu mať pravdu. Vaše ego značne vstupuje do hry keď musíte neustále hovoriť v obrane, uvádzať druhému svoje myšlienky, presvedčenia a predstavy. Počúvajte a počujte, naozaj počujte to čo druhá osoba chce povedať. Dovoľte jej povedať všetko čo sa rozhodne povedať a zostaňte ticho potom ako dohovorí. Ak je situácia stresujúca, zníži sa jej nabitá energia, pretože druhá osoba bude vedieť, že bola vypočutá. Toto, drahí, vám tiež poskytne čas vybrať si starostlivo svoje myšlienky a slová a zostať vycentrovaní v láske. Keď zostanete v stave lásky a počúvate, všetko sa dá vyriešiť s láskou. Hlboké dýchanie vám pomôže zostať vystredení vo vašom srdci, zatiaľ čo v tichosti počúvate. Podržanie myšlienkovej formy tejto osoby ako vášho Majstra Učiteľa vám pomôže keď počúvate a naozaj počujete čo je to čo vás chce druhá osoba naučiť. Zistíte, že sa viete vyjadriť jasnejšie keď príde rada na vás, aby ste rozprávali, ak ste naozaj počúvali druhú osobu ako vášho Majstra Učiteľa, keď zostanete vystredení v láske.

Prosím vysvetlite ideu zvyšovania vibrácií keď vzájomne pôsobíme s druhými, aby sme vyriešili situácie, ktoré sú mimo rovnováhy a harmónie

Drahí, keď viete, že sa máte zapojiť do emocionálne nabitého stretnutia, venujte na niekoľko minút čas meditácii so zámerom zvýšenia vašich vibrácií na najvyššie možné vibrácie, aké ste schopní udržať s ľahkosťou a pôvabom. Keď sa stanete znalcom v tomto procese, budete to schopní urobiť v priebehu pár okamihov. Vysoké vibrácie pomôžu zdvihnúť nízke vibrácie. Nízke vibrácie sa budú snažiť dosiahnuť rovnováhu s vyššími vibráciami. Zaumieňte si naplniť miestnosť vibráciami lásky, majte v úmysle, aby bola situácia vyriešená v čo najlepšom možnom výsledku pre všetkých zainteresovaných. Majte zámer aby zavládla láska, radosť, harmónia a rovnováha a mier. Dýchajte zhlboka a zavolajte nás, aby sme vám pomohli udržať vibrácie lásky. My vám pomôžeme, ale vy musíte žiadať. Zavolajte Vzostúpených Majstrov a anjelov a všetky bytosti Božského Zákona Jedného, ktoré s vami rezonujú. Pomôžeme vám. Taký je Kozmický Zákon, že vy musíte požiadať skôr ako vám môže byť poskytnutá pomoc. Drahí, zistíte, že sa dejú zázraky a situácie, o ktorých ste si mysleli, že nemajú riešenie, sa dajú vyriešiť vo vyššom svetle v dobrej vôli s najlepším výsledkom pre všetkých zainteresovaných. To čo vám a všetkým, ktorých sa to týka, pomáha nastoliť rovnováhu a harmóniu do situácie je sila lásky a múdrosť a vôľa udržať tieto vibrácie.

O akú múdrosť sa môžete s nami podeliť, aby ste nám pomohli udržať si rovnovážne a harmonické vzťahy?

Milovaní, odložte svoje egá nabok. Vo vzťahoch založených na vedomí Krista nie je miesto pre ego. Nie je miesto pre nižšie vibrácie,strach a emócie ega. Musíte stanoviť svoje zámery pre každý okamih byť jedno s Božím Ja, byť okamihov vo vašom vedomí Krista. Musíte stanoviť svoj zámer myslieť, hovoriť, a konať len v Božskom vedomí vášho Božského Ja. Udržujte v popredí svojej mysle, že každá duša je na svojej vlastnej ceste, každá duša je na inej ceste, inej ceste, ako ste vy, a vy musíte mať súcit a bezpodmienečnú lásku pre všetky duše. Neporovnávajte sa s druhým, pretože zistíte že máte nedostatky. Vždy budú duše, ktoré sú ďalej na svojej duchovnej ceste ako ste vy, a neporovnávajte sa s tými, ktorí zdanlivo nie sú na svojej duchovnej ceste. Každá duša je neustále na svojej ceste. Sú to ich voľby prostredníctvom slobodnej vôle, ich myšlienky, ich pocity, čo určuje, kde sú na svojej ceste. Nadradenosť a podradenosť sú emócie ega. Neslúži to najvyššiemu dobru kohokoľvek a všetkých, keď sú vzájomne vykonávané porovnávania ega.

Milovaní, musíte stanoviť svoje hranice, a udržať si svoju osobnú moc v láske a súcite, keď udržujete zámer pre najlepší výsledok za každej príležitosti, v bezpodmienečnej láske. Udržujte svoju silu a odvahu so zámerom zostať vycentrovaní v mieri a harmónii. Zistíte, že naozaj udržujete mier, harmóniu, lásku a radosť aj keď sa iní okolo vás dostávajú do nerovnováhy. Vaša vnútorná sila a láska im pomôže vrátiť sa do rovnováhy a harmónie. Drahí, bolo zamýšľané, aby ste kráčali ako Majstri. Majstri zostávajú pokojní v srdci, vystredení v láske a vôli, múdrosti a súcite, aj keď si Majstri nárokujú svoju osobnú moc s láskavosťou ku všetkým. Je možné to dosiahnuť, drahí, a je to cesta s veľkými odmenami. Keď šplháte na duchovnú horu, zistíte, že veľká silu, odvaha, dôvera a viera vám veľmi pomáhajú. Zistíte, že nikdy nie ste sami a pomáhame vám toľko koľko vám môžeme pomôcť, keď ukážete svoju oddanosť a svoju usilovnosť a svoju vytrvalosť pozdvihnúť sa do vyšších ríš, do vášho domova medzi hviezdami. Kráčajte po ceste, požehnaní, kráčajte po ceste. Len ste zabudli na radosť, lásku, krásu, harmóniu, skvostnosť vyšších ríš. Každý krok na ceste vám prináša nové spomienky a nové začiatky.

Zavolajte nás, drahí, zavolajte nás v láske, radosti, v problémoch. Zavolajte nás.

My Vzostúpení Majstri, sme tu, aby sme vám pomohli na vašej ceste domov do vyšších ríš.

Môžete kopírovať a zdieľať s Láskou a Požehnaniami. Prosím kopírujte celú správu, a dajte zásluhu Vzostúpeným Majstrom prostredníctvom Rev. Michelle Coutant, a poskytnite odkaz na: http://www.transformingradiance.com/cosmicblog

Veľa Lásky a Požehnaní
Michelle

Preklad: SiR

Posted on 25. augusta 2010, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: