Očistné rituály….(očistenie priestoru)

K bežným praktikám každého národa či kultúry patria očistné rituály. Tie sa od nepamäti vykonávali  v istých časových intervaloch v období nových začiatkov a v časoch veľkého súženia, či prírodných katastrof. Tieto rituály sa tak často a automaticky používajú, že si ani neuvedomujeme, prečo sa to vlastne robí a za akým účelom.

V tomto článku Vám opíšem očistný rituál priestoru. Očista Vás zbaví negatívnych nánosov, odstráni z priestoru deštruktívne vplyvy a zharmonizuje ho. Každý z vás si môže očistiť týmto postupom vlastný priestor, kanceláriu, byt, či dom, no čistiť priestor cudzím osobám, neskúsenej osobe neodporúčam!!! Veľmi vhodné je ak Váš  príbytok navštívi raz ročne duchovný otec vysvetí vám ho a zharmonizuje energie 😀 A tu je veľmi jednoduchý spôsob :

1., Zadovážte si svätenú vodu, bielu sviečku, strúčik cesnaku, zápalky

2., Zapáľte bielu sviečku, strúčik cesnaku očistite od šupky a vojdite do prvej miestnosti, ktorú začnete svätiť. Začnite tou miestnosťou do ktorej sa už počas očisty nevrátite, ani nebudete musieť počas čistenia ňou prechádzať. Najlepšie je začať zadnými izbami, aby ste ich mohli vyčistiť, uzavrieť a nevracať sa tam. Uvolnite sa, nemusíte mať žiaden stres, ste predsa začiatočníci a Univerzum vašu snahu a zámer berie na vedomie.

3., Vojdite do izby a začnite vysvecovať miestnosť VŽDY ZĽAVA DOPRAVA, NIKDY NIE NAOPAK!!! To znamená, najprv začnete kúty vypaľovať  a to tak, že do každého kúta urobíte sviečkou znak kríža. Potom ich pokropíte svätenou vodou, rovnako znakom kríža. Sviečku aj svätenú vodu vynesiete von z miestnosti a začnete pracovať s cesnakom.

4., Strúčikom cesnaku, jemne očistite kľučky na dverách, urobte znak kríža na hornej strane zárubne a na prahu. Potom zatvorte dvere a jednu izbu máte hotovú, už sa viac donej nevraciate. Ak máte miestnosti prepojené a nemáte na nich dvere, robte znak kríža na stenu, ktorá miestnosť rozdeľuje od druhej.

5., Takto postupujte v každej miestnosti až sa dostanete na chodbu alebo do predizby, či do záveternej časti bytu alebo domu. Všetky izby ste vyčistili, ostala vám už len táto, kde ukončíte celý rituál.

7., V tejto miestnosti postupujete rovnako ako v predošlých iba s jedným rozdielom. Ak ukončíte rituál, musíte si cesnakom poutierať ruky a vyniesť ho za vchodové dvere, alebo za bránu domu, najlepšie do kontajnera.

8., Ak sa vrátite do domu prežehnajte sa svätenou vodou, poprípade si môžte aj hlavu pokropiť touto vodou. Prežehnať sa môžete touto vodou aj pred začatím celého rituálu, bude vás chrániť pre negatívnymi silami.

9., Týmto spôsobom si môžete vyčistiť dom, chatu, auto, kanceláriu či predajňu. Niekedy jedna očista nestačí, preto sa je treba po istom čase očistu zopakovať.

Želám Vám priatelia veľa šťastia, aby ste tieto rituály museli používať čo najmenej 😀

Posted on 12. mája 2010, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: