Očista vzťahu od tretej osoby.

 

Určite si už každý z Vás všimol v akej unáhlenej dobe žijeme, dôsledkom čoho bývajú nerozvážnosť a časté rozvody. Rozvod sa stal za posledné roky akýmsi módnym ,,trendom”  dnešnej doby 😕 😕 😕 Začali sme problémy riešiť úplne inak, ako bývalo kedysi zvykom. Namiesto ústretovosti, rozhovorov, večerných prechádzok sa rozhodujeme často príliš emocionálne, bez rozmýšľania. Často riešime svoje súkromie skôr s priateľom/priateľkou ako so svojou ,,polovičkou”. Preto vznikajú časté nevery. Výsledok toho je na stole položená žiadosť o rozvod 😕 Myslím si, že namiesto ukončenia dlhotrvajúceho vzťahu, by sme si mali nachvíľku sadnúť s partnerom ku kávičke alebo k dobrému vínku a porozprávať sa otom, či sme naozaj pre náš vzájomný vzťah urobili maximum. Pretých, ktorí sa rozhodli svoj vzťah predsa len zachrániť, či už pred neverou alebo zásahom inej tretej osoby, píšem práve tento spôsob očisty :

1., Zapálime bielu sviečku, zoberieme kúsok bieleho papiera, ktorý rozdelíme na dve polovice, zvislou čiarou na ľavú a pravú stranu.

2., Na ĽAVÚ stranu napíšeme meno osoby, ktorá sa nám votrela do vzťahu ( nemusia to byť len frajerky, ale aj svokra, kamaráti, kolegovia…). Ak nepoznáte meno ,,votrelca” napíšte písmená XY a myslite na danú osobu, ktorej sa to týka.

3., Na PRAVÚ stranu napíšeme meno nášho partnera alebo partnerky.

4., Potom zoberieme papier a začneme trhať presne na mieste, kde sme ho rozdelili na polovicu. Trháme so slovami : ,,Dávam tomuto vzťahu slobodu”. To znamená ak je tento vzťah požehnaný vyššími silami, udrží sa. No ak je to iba manipulácia tretej osoby, vtedy kliatba opadne.

5., Zoberte Ľavú polovicu papiera, kde je napísané meno ,,votrelca” a spáľte ho nad plameňom horiacej sviečky, tak aby zhorel celý, položte ho na tanierik, aby vám tam zostal popol. Podľa toho ako papier horí, môžete pozorovať, ako sa daná osoba bude zriekať tohto vzťahu ( čiže ak papier bude len ťažko horieť a budete ho musieť opätovne zapaľovať, daná osoba nebude chcieť zo vzťahu odísť).

6., Zoberte tanierik s popolom, vyneste ho na balkón alebo na dvor a pokúste sa ho rozfúkať smerom doľava so slovami : ,,choď si svojou cestou”.

7., PRAVÚ stranu papiera takisto spáľte a takisto pozorujte ako horí. Potom popol rozfúkajte, možno aj cez okno smerom doprava. S rovnakou formulkou nech si ide svou cestou.

8., Na záver necháte sviečku dohorieť.

Tento rituál môžete vykonávať každý deň, s tým, že sa môžete takto zbavovať čohokoľvek čo Vás trápi. Čiže napr. choroby, nepríjemnosti, zlé obchodné alebo pracovné vzťahy.

Posted on 12. mája 2010, in Uncategorized. Bookmark the permalink. 6 komentárov.

 1. Nuž a keď chcem samú seba zbaviť napr. choroby, čo sa kde na papierik napíše? Ďakujem.

  • Monika,
   najprv treba zistiť príčinu choroby….. zistiť čo nám ju spôsobuje, pretože každý jeden problém v našom fyzickom tele má pôvod na duchovnej úrovni. Napríklad ak nás bolí chrbtica,(znamená to, že máme na našom chrbte naložených viac starostí, ako sme schopní uniesť, preto je treba starosti riešiť alebo postupne, alebo ich rozdeliť a riešiť krok po kroku s okolím, ktorého sa to týka)….darmo budeme behať na infúzie na neurológiu…. je to zbytočné a dočasné. Treba poriešiť dôvod na duchovnej úrovni. Alebo ak nás bolia kolená, nohy, lakte (opäť to znamená, že zotrvávame pridlho v situácii, ktorú neriešime, či už je to práca, vzťah s partnerom, zmena bydliska)…. u lekára by nám samozrejme naordinovali lieky proti bolesti, čo by situáciu opäť riešilo len dočasne. A takto by sme mohli riešiť mnoho, mnoho ďalších chorôb. Preto ja najskôr odporúčam terapeuta, s ktorým sa porozprávate o chorobe, ktorú máte…. napríklad na blogu http://www.tichemiesto.wordpress.com alebo u iných rôznych terapeutov. Čo sa týka papierikov, robí sa to na spln. Pomodlíte sa k vyšším bytostiam od ktorých pomoc žiadate. Napíšete na papierik prosbu napríklad k Anjelikom, aby vám odobrali danú chorobu, pretože ju už nevládzete ďalej niesť na vašich pleciach a poďakujete sa. Papierik potom spálite a popol buď zakopete v záhrade alebo hodíte do tečúcej vody (potok, rieka).

 2. ahoj mirka.robim tuto ocistu,lebo manzel sa zmenil a vyvolavala mu tu zena.co znamena ked sviecka celkom nedohori?mirka mas skvele clanky.ked som smutna velmi mi pomahaju.iva

  • Ahoj iveta,
   Ivetka, je obdobie, kedy sa rozpadajú vzťahy založené na strachu, beznádeji, klamstvách, podvodoch….. Rozpadá sa všetko nečisté (vzťahy, priateľstvá, pracovné pomery, firmy, rôzne spoločnosti), všetko čo už v 5D do ktorej sa naša Zem presúva nebude slúžiť. Niekedy je lepšie pozrieť sa pravde do očí, opustiť veci, ktoré nás ničia. Sviečku vyhoď, kúzlo neopakuj….. ono ti už celkom jasne ukázali samotní Anjeli, ako sa veci majú. Ivetka, možno si blokuješ niečo, niečo oveľa krajšie ako je to o čo práve bojuješ.

 3. Ahoj Mirka, ďakujem ti za úžasnú obsiahlu odpoveď. Verím, že bude prospešná viacerým. Napadla ma ešte jedna otázka. Ako očistiť seba alebo niekoho druhého od napr. urieknutia, prekliatia a pod.? Ďakujem.

  • Ahoj Monika,
   urieknutie a prekliatia, sú dve rozdielne veci….. čiže ak sme urieknutý, či prekliaty treba to mať najskôr potvrdené. Ak to máme potvrdené, prekliatie by Vám mal čistiť odborník…. urieknutie môžete skúsiť opakovaním kúpaním sa v čistci, odporúčam cca 7x…. ak ste urieknutá (odvar) z čistca bude buď hrčkovitý, čiže v ňom budú chuchvalce….. bude mastný alebo ztmavne do tmavo oranžova. Naozaj odporúčam 7 dní po sebe robiť túto očistu. Na ľavej ruke nosiť ochranné náramky červenej farby, dobré je občas urobiť kúpeľ vo svätenej vode a páliť si bielu sviečku. Možno menej príjemnejším spôsobom, ako dať tú energiu čo najrýchlejšie zo seba von je hneď ako nám príde zle, nevoľno, mdlo vyvrátiť to von.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: