Pozor! na energetických upírov…

Sú to ľudia, ktorí energeticky zneužívajú iných jedincov. Všetci žijeme v hektickej dobe a v sústavnom napätí. Či už vo fyzickom alebo psychickom. Tým sa narušuje medzi nami rovnováha a tiež aj vnútorné naladenie. Vzájomné zneužívanie jedného človeka druhým sa stalo chorobou dnešnej doby. Vraví sa tomu energetický upírizmus.

Upíri sa delia na:

– úmyslelných energetických upírov

– neúmyselných energetických upírov

– dočasných energetických upírov

Úmyselný upír- je ten, ktorý z vás ťahá energiu úmyselne je schopný urobiť čokoľvek,aby dostal svoju dávku energie. Napr. dokážu rozdúchať z ničoho nič obrovskú hádku. Dokážu byť nesmierne otravní a vtieraví. Pripomínajú v tomto narkomanov, pretože rovnako potrebujú dennú dávku energie.

Neúmyselný upír- je ten najhorší príklad, pretože ním môže byť práve naša vlastná matka. Neviditeľná pupočná šnúra je medzi dieťaťom a matkou po celý život. A práve touto šnúrou si napr. po úmrtí manžela, rodičov  či priateľa obalená smútkom k sebe pritiahne svoje dieťa a čerpá z neho energiua začne byť na dieťati závislá. Tým však matka veľmi dieťaťu ubližuje, nedovolí mu samostatne sa rozhodovať, vyvíjať sa, osamostatniť sa. Často sa dieťa od matky oslobodí až, keď utečie z domu.

Dočasný energetický upír – tým môže byť ktokoľvek z nás, v čase keď sme chorí alebo prežijeme nejaký traumatizujúci zážitok. Potrebujeme sa trošku posťažovať, vyžalovať, poplakať si na cudzom ramene a vtedy aj my dokážeme odsať energiu od utešovateľa. Vtedy je dobré trošku upustiť energie človeku, pretože nikdy nevieme či raz túto energiu nebudeme potrebovať aj my.

Určite sa už každý z Vás stretol s človekom, pri ktorom vás rozbolela hlava, striasali vás zimomriavky alebo vám náhle prišlo nevoľno. Je to práve preto, že ste sa stretli s energetickým upírom. Spomínate si aj na tému o ktorej ste sa vtedy rozprávali??? Alebo na spôsob komunikácie?? Je to veľmi dôležité a preto Vám všetkým odporúčam všímať si každý začiatok rozhovoru s kamáratom, priateľom či úplne cudzím človekom. Energetický upír sa prejavuje sa prejavuje viacerými spôsobmi napr. je utáraný, žalujúci, uplakaný, emocionálny alebo má sklony k hádke až k agresii. Keď spozorujete tieto prejavy pri komunikácii s nejakou osobou, snažte sa rozhovor čo najrýchlejšie ukončiť a odísť. Ak by ste totiž v tomto rozhovore zotrvali, tento tzv.upír by z Vás vytiahol tak veľa energie,že byvám spôsobil veľkú únavu až kolaps. Energetickí upíri vyhľadávajú ľudí, ktorí sú citliví na energiu ostatných.

Obeťou energetického upíra sa stávate:

– keď cítite v blízkosti nejakého človeka vnútorný odpor

– skľúčenosť

– rozvíjajúcu sa bolesť hlavy

– keď zrazu pocítite neopísateľnú prázdnotu

– máte ztiahnutý žalúdok, únavu, strach, malátnosť

Ochrana pred energetickými upírmi:

 – v prípade, že je energetickým upírom napr.kolega alebo šéf v práci, snažte sa chrániť tak, že vôkol seba si vytvoríte pomyselne vajíčko z bieleho svetla alebo bublinu, v ktorej dnu sedíte vy a upír k vám nemôže preniknúť.

– v prítomnosti energetického upíra v žiadnom prípade nepodliehajte nostalgii, spomienkam, pretože veĺmi oslabujú a urobia z vás obeť, čiže pochúťku pre týchto energ.upírov

– ak máte takéhoto človeka doma na návšteve, po jeho odchode zapáľte v miestnostiach biele čajové kahance, lístky šalvie a dobre vyvetrajte

Želám Vám priatelia, aby ste takýchto ľudí stretávali čo najmenej

Posted on 6. mája 2010, in Uncategorized. Bookmark the permalink. 4 komentáre.

  1. Ahojte…priatel o mne tvrdi ze som energeticky upir. Viete mi s tým pomoct?

  2. Ochraňovať sa takým spôsobom je zbytočné, hlavne ak sú tí ľudia bežní materialisti, nemajú šancu sa tomu ubrániť pretože ani vlastne sami neveria tomu že ubrániť dokážu. Sú proste bezbranní.
    Ak to upíri robia nevedome, skôr alebo neskôr zistia že to vedia a začnú to robiť vedome. Je to pocit ktorý ich napĺňa viac ako čokoľvek iné. Pokiaľ niesu tzv. sangvinický upíri pre ktorých je energia z krvi neopísateľným pocitom. Krv je viac ako čokoľvek iné, je to silnejšie ako puto s priateľkou, alebo dokonca sex.. Vlastne som len chcel, ak ľudia tomu nezačnete veriť tak sa neubránite nijako. Jedine že máte niekoho takého pri sebe, alebo sami ste energetickým upírom a dokážete to zastaviť tak že okolo seba vytvoríte “ochranné pole” každý máme auru. Len sa to naučiť využívať cez chakrové body a vualá, celý trik. Držím palce a dovtedy, kým sa to nenaučíte.. dobrú chuť všetkým..

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: