Pestrofarebný týždeň.

PONDELOK – deň Mesiaca

V tento deň sa podľa možností vyhnime väčším nákupom a investíciám, v opačnom prípade budeme míňať na zbytočnosti každý jeden ďalší deň. Obliekame sa do kovových farieb v kombinácii s bielou farbou.

UTOROK – Marsov deň

Je najlepším dňom na nové predsavzatia, ktoré si vyžadujú viac sily a námahy. Obliekame sa do rôznych odtieňov červenej. Od ružovej až po tmavočervenú, od pomarančovej až po červenohnedú. Pridajte ktomu trochu ochrannej čiernej farby.

STREDA – Merkúrov deň

Je to deň, ktorý najviac praje dorozumievaniu sa s inými, spravodlivým súdom a odhadom. Všetky rozhovory by sa mali skončiť úspešne. Farba, ktorá posilní energiu dňa je belasá a tmavomodrá.  Dobré je zdôrazniť ju bielym a čiernym prvkom.

ŠTVRTOK – Jupiterov deň

V tento deň majú mnohí z nás šťastie. Môžeme sa zaoberať financiami a investovať. Štastie podporíme zelenou farbou oblečenia, pozor však na jedovato-zelenú a iskrivo zelenú farbu.

PIATOK – Venušin deň

Ľudia si dodnes neuvedomili, že piatok je najvhodnejší deň na uzatvorenie manželstva, podobne je to dobrý deň na podpisovanie dohôd, uzatváranie obchodov. V tento deň si obliekame ružové farby, ktoré podporujú priateľstvo a červenú, pretože posilňuje lásku.

SOBOTA – Saturnov deň

V tento deň by sme mali ukončiť dlho sa vlečúce záležitosti. K nim patria aj dlhé spory, hádky a nedorozumenia. Pomôžu nám pritom odtiene hnedej farby spojené a doplnené farbou bielou.

NEDEĽA – deň Slnka

Je to deň plný radosti, môžeme všetci robiť všetko, čo si len naša duša praje. Robme všetko čo je zdravé a čo nám vylepší náladu. Obliekajte si veselé žlté odtiene, nevynechajte zlatú s pridaním bielej a čiernej farby.

Milí priatelia, tu máme názorný príklad ako si zmeniť nielen náladu, ale aj celý deň 😀 😀 😀 Dúfam,že si článoček zoberiete  k Vašim srdiečkam a urobíte prvý krôčik k pozitívnej zmene vo Vašich životoch 😀 držím Vám všetkým palčeky a posielam veľa lásky 😀

Zdroj: časopis Veštiareň

Posted on 19. apríla 2010, in Všeličo. Bookmark the permalink. Pridaj komentár.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

%d blogerom sa páči toto: